تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 55366

ایوبیحجت‌الله ایوبی؛ رئیس ستاد هنرمندان حسن روحانی؛ با انتشار پیامی انتخاب دوباره حسن روحانی را تبریک گفت و از هنرمندان برای حمایت تشکر کرد.

به گزارش سینماسینما، متن پیام تبریک حجت‌الله ایوبی به شرح زیر است: باسمه تعالی

هان مشو نومید نور از آسمان

حق چوخواهد می رسد در هر زمان

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری برای همیشه در یادها خواند ماند. انتخاباتی که راه را بر توسعه و پیشرفت ایران همواره کرد. نسل آینده هرگز این رویداد بزرگ و این تصمیم تاریخی و تاریخ‌ساز را فراموش نخواهد کرد. نقش شما هنرمندان در آفرینش این حماسه بزرگ خود حماسه‌ای دیگر است. شما آمدید و با زبان دل با مردم سخن گفتید. آمدید از همه سلیقه‌ها. آمدید و خود را ندیدید. ایران را دیدید. مصالح گروهی را، اختلاف سلیقه‌ها، انتظارات برآورده نشده، دلخوری‌هایتان را برای ایران کنار گذاشتید و با شور وعشق و تدبیر در همه صحنه‌ها در کنارمان بودید.

موج اعلام حمایت‌ها، حضور در استانها و شهرستانها، حضور فراموش نشدنی در همایش بزرگ تهران و مشهد، پرکردن فضای مجازی با آفریشن‌های هنرمندانه و زیبایتان شوری آفرید که میوه آن شادی و شعف وصف‌ناپذیر امروز است.

تعظیم می‌کنم در برابر شکوه فهمتان و عشقتان به میهن. می‌ستایم حضور حماسی و بی‌منت هنرمندان مستقل مردمی را. سینماگران فهیم.

پیشکسوتان و جوانان سینما و تئاتر ایران را.

و چه پرمعنا بود حضور فیلمسازان بی ادعای مردمی، بویژه آنها که حتی محروم‌اند از حق نمایش فیلمی که ساخته‌اند. و درود می‌فرستم بر هنرمندان رشته‌های گوناگون تجسمی و بویژه خوشنویسان شریف و بی‌مانند. و سپاس می‌گویم حمایت بی‌دریغ و همه‌جانبه اهل قلم و اصحاب رسانه و مطبوعات را. و خاطره دل‌انگیز این انتخابات رقم خورد با نغمه‌های دل انگیز اهالی موسیقی که نجوا کردند با مردم و برای مردم دوباره ایران را.

و مردم با شکیبایی و هوشمندی آمدند و با صحنه‌های باشکوهی که آفریدند گشودند راه اعتدال و امید را. راه اعتلای فرهنگ و هنر را.

آنها با آمدنشان زیباترین درودها و سپاس‌ها را نثارتان کردند و پیوند راستین مردم و هنرمندانشان را بار دیگر به نمایش گذاشتند.

تقدیم می‌کنیم این جلال و شکوه را به مردم ایران، به هنرمندان مردم. و درود می‌فرستیم به خانواده‌های شهدا، رزمندگان مقاومت و حافظان صلح و امنیت ایران.

منبع: ایلنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها