تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۳۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 138319

پیرس برازنان بازیگر سابق نقش جیمز باند از همکاری اش با رومن پولانسکی کارگردان مشهور و جنجالی سینما دفاع کرد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از ایندیپندنت، پیرس برازنان بازیگر سابق نقش جیمز باند از تصمیم خود برای کار با رومن پولانسکی دفاع کرد. او البته گفت در جو و شرایط کنونی نمی داند که این کار را مجددا انجام می دهد یا نه.

پیرس برازنان در سال ۲۰۱۰ نقش نخست وزیر ساختگی بریتانیا را که متهم به جنایت جنگی است در فیلم «نویسنده در سایه» رومن پولانسکی ایفا کرده بود.

بسیاری از بازیگران برای بازی کردن در فیلم های رومن پولانسکی آن هم بعد از اعتراف این فیلمساز به تجاوز به یک دختر ۱۳ ساله در سال ۱۹۷۷ مورد انتقاد قرار گرفته اند.

برازنان در گفتگوی تازه اش با گاردین در واکنش به این انتقاد گفت: من آن نقش را در فیلم «نویسنده در سایه» برای کارهایی که رومن پولانسکی به عنوان یک آرتیست و یک کارگردان انجام داده بازی کردم. من اجازه ندادم بخش های دیگر زندگی او روی انتخابم تاثیر بگذارد.

ستاره سابق نقش جیمز باند در پاسخ به این پرسش که آیا امروز با پولانسکی همکاری خواهی کرد، گفت: نمی دانم اگر این جو و شرایط بود همین تصمیم را می گرفتم یا نه. این روزها زمانه خطرناکی است و دنیا هم جای خیلی سمی و مهلکی شده است. نمی دانم.

رومن پولانسکی کارگردان مشهور لهستانی خالق آثاری چون «چاقو در آب» و «محله چینی ها» چندی پیش جایزه سزار را برای فیلم «یک افسر و یک جاسوس» دریافت کرد که با انتقاد و ابراز انزجار بسیاری از بازیگران از جمله آدل هنل که سالن مراسم اهدای جوایز را ترک کرد، مواجه شد.

منبع: صبا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها