تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۱۱:۲۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 75512

بدلکار فیلم «نگار» گفت: برای ساخت فیلمنامه‌ام با پیمان معادی و رامبد جوان وارد مذاکره شدم و خوشبختانه هر دوی آنها برای این کار رضایت خود را اعلام کردند.

به گزارش سینماسینما ارشا اقدسی بدلکار ایرانی درخصوص انتخاب کارگردان برای نخستین فیلمنامه سینمایی خود گفت: برای ساخت فیلمنامه‌ام با پیمان معادی و رامبد جوان وارد مذاکره شدم و خوشبختانه هر دوی آنها برای این کار رضایت خود را اعلام کردند.

او در همین راستا افزود: در ابتدا فکر نمی‌کردم که پیشنهاد مرا بپذیرند زیرا سر شلوغی های فراوانی دارند اما هر دو اعلام کردند که در صورت امکان و فرصت تمایل به ساخت این اثر دارند.

بدلکار فیلم جیمز باند درباره تمایل خود برای کار با جوان و معادی تصریح کرد: رامبد جوان در حال حاضر درگیر ساخت فیلم تازه خود است و پیمان معادی هم سه کار را پیش رو دارد که در حال انتخاب کردن بین آنهاست اما مطمئن باشید یکی از این دو کارگردان خوب سینما را برای ساخت فیلمنامه ام می دزدم.

او افزود: ما کارگردانان بسیار خوبی در کشور داریم اما من فکر می کنم ذائقه من در سینما و تولید فیلم با معادی و جوان بسیار جور است. رامبد جوان به من اعتماد فراوانی داشته و دست مرا باز می گذارد و از سویی پیمان معادی هم به دلیل آشنایی ویژه اش با سینمای جهان درک بسیار درستی از ایده های من دارد.

منبع: میزان

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها