تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۸:۵۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 81943

تهیه کننده فیلم سینمایی سه بیگانه پیشنهاد داد مسئولان امور سینمایی چیدمان متنوعی از فیلم های طنز، اجتماعی، خانوادگی و دفاع مقدس را برای اکران نوروزی در نظر بگیرند.
چیدمان متنوعی از فیلم ها برای اکران نوروزی در نظر گرفته شودبه گزارش سینماسینما، حبیب اسماعیلی  افزود: مخاطبان سینما اقشار مختلف با طیفی از سلایق گوناگون هستند بنابراین چیدمان اکران نوروزی فیلم ها باید طوری باشد که بتواند هر مخاطبی را به سالن های سینمایی سوق داد.
وی با بیان اینکه بسیاری از فیلمها با مضامین طنز، اجتماعی و خانوادگی درون نمایه ای از جنبه های آموزشی دارند، اظهار کرد: تولید فیلمها در سالهای اخیر خوب شده و کارگردانها حرف های جدیدی برای گفتن دارند که می تواند سینمای ایران را متحول کند.
تهیه کننده فیلم سینمایی خرگیوش ادامه داد: امسال وضعیت سینمای ایران مطلوب بود و فیلم های خوبی اکران شد که فروش های قابل قبولی داشتند و برای صنعت سینمای ایران مفید واقع شدند اما هنوز مخاطبان سینما کم هستند و باید سعی شود با گسترش سالن های سینمایی بتوان فیلم های بیشتری اکران کرد.
بازیگر فیلم سینمایی ۳۶۰ درجه با اشاره به اینکه امسال از میان حدود ۱۰۰ فیلم تولید شده، ۶۰ فیلم پروانه نمایش گرفتند، تصریح کرد: برای اینکه فیلم ها در نوبت اکران نمانند و فروش های ۶ و هفت میلیاردی داشته باشیم باید سالن های سینمایی افزایش یابد تا جذب مخاطب نیز داشته باشیم.
اسماعیلی با بیان اینکه رقابت سالم به صنعت سینما کمک می‌کند اگر هر فیلم بتواند مخاطب خودش را جذب کند، گفت: این مساله باعث می شود تعداد افرادی که به سینما می روند بیشتر می‌شود.
وی با بیان اینکه فیلمسازان ما باید با مخاطب‌شناسی، بدانند برای چه قشری چه نوع فیلمی می‌سازند، افزود: ترکیب عادلانه برای اکران نوروزی فیلم ها می تواند به ارتقای سینمای ایران و افزایش مخاطب منجر شود.

منبع: ایرنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها