تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۰۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 148185

با پیش بینی اینکه دولت ژاپن ممکن است بار دیگر خواستار تعطیل شدن سینماها شود، پیش فروش بلیت‌ها متوقف شد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از ورایتی، گسترش موارد ابتلا به ویروس کرونا احتمال تعطیل شدن دوباره سینماهای توکیو را مطرح کرده و از همین رو سینماهای زنجیره‌ای توهو و دیگر سینماداران بزرگ پیش‌فروش بلیت‌های خود را متوقف کرده‌اند.

در سال‌های اخیر فروش سینماهای ژاپن در مکان سوم دنیا پس از آمریکا و چین بوده ست.

سینماهای توهو بزرگ‌ترین زنجیره سینمایی ژاپن روز دوشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد پیش‌فروش بلیت برای بیشتر از ۲ روز را متوقف می‌کند و از ۸ ژانویه فقط بلیت روزانه برای سینماهای توکیو ارایه می‌شود. دیگر سینماداران بزرگ مانند یونایتد، آئو و گرند سینما سان‌شاین نیز چنین بیانیه‌ای منتشر کردند.

سینماهای ژاپن پیشتر از اوایل آوریل تا اواخر ماه می ۲۰۲۰ تعطیل بودند. این موج دوم تعطیلی‌هاست که انتظار می‌رود حدود یک ماه طول بکشد.

دیروز نخست وزیر اعلام کرد تصمیم خود درباره وضعیت اضطراری دیگر در توکیو را روز پنجشنبه اعلام می‌کند.

دوشنبه در توکیو ۲۵۳۰ مورد ابتلای جدید به کرونا گزارش شد. در هفته‌های اخیر شمار مبتلایان در ژاپن با توجه به سردتر شدن هوا بالا رفته و موجب شده تا مردم بیشتر در خانه‌ها بمانند. با این حال شمار زیادی از مردم سال نو را با جمع‌شدن‌های خانوادگی و با دوستان و همکاران جشن گرفتند و این با وجود هشدارهای ایمنی برای رعایت بهداشتی با ماندن هر چه بیشتر در خانه صورت گرفت.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها