تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 3849

چارلیز ترونشرکت سونی پیکچرز برای نقش اصلی فیلم «مرد خاکستری» با چارلیز ترون بازیگر برنده اسکار مذاکره می‌کند.

به گزارش «سینماسینما»، چارلیز ترون که تابستان امسال در فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم» در یک نقش اکشن ظاهر شد، احتمالاً در یک پروژه دیگر نقشی مشابه را ایفاء خواهد کرد.

به گزارش ددلاین، شرکت سونی پیکچرز برای بازی در فیلم «مرد خاکستری» (The Gray Man) با بازیگر ۴۰ ساله اهل آفریقای جنوبی در حال مذاکره است.

این فیلم با اقتباس از رمانی نوشته گرینی ساخته می‌شود. زمانی قرار بود جیمز گری این پروژه را با بازی براد پیت در نقش اصلی بسازد.

فیلمنامه را جو و آنتونی روسو نوشته‌اند و در مقطعی قرار بود خود آن‌ها پروژه را کارگردانی کنند، اما این دو درگیر ساخت فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» شدند و قرار است دو فیلم بعدی «انتقامجویان» را هم کارگردانی کنند.

تریلر «مرد خاکستری» بر یک مأمور خبره سیا که اکنون یک آدمکش حرفه‌ای است، متمرکز است. او ناچار می‌شود برای نجات دخترش که نمی‌دانست فرزند اوست، دشمنانش را از میان بردارد. قرار بود پیت در این نقش بازی کند، اما اکنون تهیه‌کنندگان پروژه جنسیت قهرمان داستان را تغییر داده‌اند.

سونی پیش از این نیز در تریلر جاسوسی «سالت» چنین کاری را انجام داد. آنجلینا جولی در آن فیلم نقشی را بازی کرد که ابتدا برای تام کروز در نظر گرفته شده بود.

ترون ۴۰ ساله در ۲۰۰۴ برای فیلم «اهریمن» برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن شد و سال ۲۰۰۶ هم با فیلم «نورث کانتری» نامزد اسکار بود. «حامی شیطان»، «جو یانگ توانا»، «قوانین خاندان سیدر»، «حرفه ایتالیایی»، «هنکاک» و «یک میلیون راه برای مردن در غرب» از دیگر فیلم‌های اوست.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها