تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۶:۴۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 58250

محسن امیریوسفیمحسن امیریوسفی «آشغالهای دوست داشتنی» را در جشنواره تصویر شهر ثبت نام کرد و از دلایلش برای عدم شرکت فیلمش در جشنواره‌های خارجی نوشت.

به گزارش سینماسینما، فیلم سینمائی «آشغالهای دوست داشتنی» پس از چهار بار تقاضای حضور در جشنواره فیلم فجر و نمایش ندادن آن برای هیئت انتخاب، همین سرنوشت را در جشنواره جهانی فجر امسال به دبیری رضا میرکریمی پیدا کرد.
با این حال او در ششمین تلاش جشنواره‌ای خود طی چهار سال گذشته این بار فیلمش را در جشنواره تصویر شهر ثبت نام کرد.
محسن امیریوسفی تهیه کننده، کارگردان و نویسنده «آشغالهای دوست داشتنی» در این زمینه گفت: در این چهار سال همان کاری را کردم که «آشغالهای دوست داشتنی» می‌گوید! یعنی حفظ آرامش، ناامیدنشدن از گفتگو و آشتی، درک همه نگاه‌های مخالف و پرهیز از نگاه دوقطبی. با همین نگاه بود که فیلمم را در این چهار سال به جشنواره‌های خارجی ندادم و سعی کردم اولین نمایشش در ایران باشد. شاید بعد از این همه سال صبوری عدالتی در وزارت ارشاد وجود داشته باشد آن هم برای فیلمی که پروانه ساخت از وزارت ارشاد دارد و به تائید سازمان سینمائی کاملاً مطابق فیلمنامه ساخته شده است.
امیدوارم همین آرامش را تا اکران فیلمم داشته باشم و خداوند مرا از خشم دور کند، خشمی که زائیده چهارسال محافظه کاری و بی‌عدالتی مدیران قبلی سازمان سینمائی است. مدیرانی که ارثیه شوم توقیفشان نصیب رئیس فعلی سازمان سینمائی شده است.
خداوند سینمای ایران را از شر “کاسبان توقیف” محفوظ دارد و خانه سینما را از خواب بیدار کند، آمین!»
آشغالهای دوست داشتنی تاکنون حتی اجازه یک نمایش رسمی نداشته است و بازیگران آن به ترتیب ورود عبارتند از: شیرین یزدانبخش، حبیب رضائی، هدیه تهرانی، نگارجواهریان، اکبرعبدی، صابر ابر و شهاب حسینی.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

آخرین ها