تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 3065

ایل بیگیاعضای هیات داوران بخش سینما- ویدیو سومین جشنواره فیلم یاس معرفی شدند.به گزارش ستاد خبری سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی یاس، در این دوره از جشنواره و در بخش مسابقه سینما- ویدیو هیات داوران متشکل از حبیب‌ ایل‌بیگی، محمدمهدی جعفری و حمیدرضا نوروزی به داوری آثار ارائه شده از سوی موسسات ویدیو رسانه به دبیرخانه جشنواره در این بخش می‌پردازند.

هدف از برگزاری این بخش،‌ تقدیر از دست اندرکاران و موسسات ویدیو رسانه است که در گسترش و عرضه فیلم در شبکه نمایش خانگی موثر هستند. در این بخش، آثار ارائه شده در یک سال اخیر از شهریور ماه ۱۳۹۳ تا شهریورماه سال جاری مورد ارزیابی هیات داوری قرار می گیرند.

بر اساس این خبر، یاس زرین به فعال ترین ویدیو رسانه با درنظر گرفتن تعداد فیلم های سینمایی ایرانی عرضه شده دریک سال گذشته اهدا می‌شود. در این بخش، بعد از انتخاب آثار راه یافته به بخش نهایی و ارزیابی داوران، یاس زرین به برترین کیفیت عرضه (رعایت استانداردهای فنی، زیرنویس،اتورینگ) اهدا می‌شود. همچنین یاس زرین به بهترین پخش کننده فیلم در شبکه نمایش خانگی در مراسم افتتاحیه این دوره  از جشنواره اهدا خواهد شد.

سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی یاس، یازدهم تا شانزدهم مهر ماه سال جاری در استان مازندران  به دبیری حسین مسافر آستانه برگزار می‌شود.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها