تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۵/۰۶ - ۱۶:۱۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 21952

کاظم راست‌گفتار در حاشیه نشست تحلیلی سینمای کمدی در برنامه «هفت» از ساخت فیلم جدید خود با استفاده تکنولوژی‌های روز دنیا گفت. نمونه این فیلم تا به حال در ایران ساخته نشده است.

به گزارش سینماسینما کاظم راست‌گفتار در حاشیه برنامه سینمایی «هفت» فضای نقد حال حاضر سینمای ایران نا امیدکننده خواند و گفت: «متاسفانه در برنامه‌های انتقادی و هنری به جای اینکه به نتیجه‌ای برسیم سعی بر نقد همدیگر و به کرسی نشاندن خودمان داریم و به این فکر نمی‌کنیم که چیزی به مخاطب برسانیم.»

اینکه به طور کلی دائم مارک بزنیم و مارک بچسبانیم و بی‌دلیل اتهام بزنیم و درباره آن توضیحی ارائه ندهیم اتفاق خوبی نیست. مثلاً در برنامه «هفت» چند بار از مسعود فراستی پرسیدم که منظور شما از کمدی سخیف چیست و ایشان هر بار از جواب فرار کردند. اینکه فراستی برای مخاطب معنای سخیف را توضیح نمی دهد و هر بار از آن استفاده می کند هیچ کمکی به مخاطب نمی کند.

راست‌گفتار فیلم جدیدش را تلفیقی از «ماتریکس» و «هزاردستان» خواند و ادامه داد: «فضا فضای «هزاردستان» است اما در قصه به شدت از تکنولوژی و جلوه‌های ویژه استفاده است. قطعا هرکس ببیند تعجب می کند زیرا فضا فضای شهرک غزالی و فیلم های تاریخی است ولی فرمت کار پر از تیراندازی‌های عجیب و غریب بوده و نوعی فیلم‌برداری در آن کار شده تا به حال در سینمای ایران کار شده است.»

وی در ادامه از حضور خود بعد از اکران فیلم جدیدش در مقابل مسعود فراستی گفت: «حتماً پس از اکران فیلم به برنامه «هفت» می‌آیم و جلوی مسعود فراستی می نشینم؛ منتها با پنجه بوکس!»

منبع: میزان

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها