تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 78371

اپل در حال ساخت سریالی است که کارگردانی آن را دیمین شزل کارگردان برنده اسکار برای فیلم «لالالند» برعهده دارد.

به گزارش سینماسینما، دیمین شزل کارگردانی که برای ساخت «لالالند» موفق به کسب جایزه اسکار سال پیش شد و فیلم موفق دیگری چون «ضربه شلاق» را در کارنامه دارد، برای ساخت یک سریال جدید تلویزیونی برای اپل انتخاب شده است.

شزل کار نویسندگی و کارگردانی همه اپیزودهای این درام جدید را انجام می‌دهد. پلات و دیگر جزییات این سریال فعلا افشا نمی‌شود.

این سریال را که نامش نیز روشن نشده جوردن هورویتس و فرد برگر دو تهیه کننده فیلم «لالالند» تهیه می‌کنند.

شزل جدیدترین اسم بزرگی است که به اپل افزوده شده تا برای این کمپانی فیلم تولید کند. پیش از وی استیون اسپیلبرگ برای ساخت یک سریال، رونالد مور برای ساخت درامی فضایی و جنیفر آنیستون و ریس ویتراسپون برای اجرای شوی صبحگاهی معرفی شده‌اند. در عین حال کارگردان «بازی‌های گرسنگی» نیز برای ساخت درامی آینده‌نگرانه قرار است با این کمپانی همکاری کند.

این دومین پروژه شزل برای تلویزیون است که پس از کسب اسکار، او همکاری با آن را پذیرفته است. وی به تازگی قراردادی برای کارگردانی چندین اپیزود از یک درام موزیکال در دست ساخت را برای نتفلیکس امضا کرد. او در حال کار کردن روی پروژه زندگینامه‌ای نیل آرمسترانگ با عنوان «نخستین مرد» است که رایان گاسلینگ در آن در نقش این فضانورد تاریخ ساز ظاهر می‌شود.

منبع: مهر

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها