تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 145552

کاوه خداشناس، بازیگر سینما و تلویزیون یکشنبه ۲ آذرماه بعد از گفتگوی ویژه خبری مهمان برنامه شبانگاهی شبکه دو به نام «دست در دست» می‌شود.
به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی شبکه دو؛ کاوه خداشناس با حضور در برنامه «دست در دست» با سلمان فرخنده گفتگو خواهد داشت. همچنین علیرضا کیا از گروه «منهای فقر» دیگر مهمان این برنامه است.
گروه «منهای فقر» توسط جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران تشکیل شده که در برهه‌ای از زمان نیاز به کار عملیاتی برای خانواده‌های کمتر برخوردار و بی‌بضاعت را احساس کرده و وارد میدان شده‌اند. تفاوت گروه «منهای فقر» با سایر گروه‌ها این است که به صورت اورژانسی به مسائل خانواده‌ها رسیدگی می‌کند. این گروه در قالب یک گزارش مشکلات خانواده‌ها را با مردم در میان می گذارد و با مشارکت مردمی طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت اقدام به رفع مشکل خانواده مورد نظر می‌شود.
گفتنی است «دست در دست» در ۱۵ قسمت به افراد تاثیرگذاری می‌پردازد که در بزنگاه‌های مختلف اجتماعی همراه مردم بوده‌اند. این افراد که می‌توانند صاحب نام یا چهره شناخته‌شده‌ای هم نباشند در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران شیوع کرونا گام‌های موثری در یاری رساندن به همنوعان خود برداشته‌اند.
«دست در دست» که تیتراژ آن را حامد فقیهی خوانده، علاوه بر دعوت و گفتگو با چهره‌های حوزه‌‌‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی، ورزشی، اجتماعی و … به پخش گزارش‌هایی از کمک همدلانه مردم به یکدیگر در سراسر ایران می پردازد.
تهیه موشن‌هایی از شخصیت‌های تاثیرگذار و کسانی که در کار خیر پیش قدم بوده‌اند، برگزاری پویشی مردمی با محوریت ارسال داستان هایی با موضوع کرونا به صورت نوشته، فیلم، صدا و اهدای جوایز به آثار برگزیده از دیگر قسمت‌های این برنامه است.
«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدادی و کارگردانی مهدی زنگنه که پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می شود.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها