تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۷:۱۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 134300

در حالی که طرفداران بی‌شمار تئاتر در خانه گیر کرده‌اند و قادر به حضور در اجراهای زنده در مکان‌های سنتی اجرای تئاتر نیستند، نمایش آنلاین تئاتر موزیکال «غرور و تعصب» با اقبال روبه رو شد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از گاردین، بیش از ۱۶۰ هزار نفر از ۱۴ کشور مختلف به تماشای نمایش «غرور و تعصب» به صورت آنلاین نشستند.

این تماشاگران در دوران شیوع کرونا از کشورهای مختلف از جمله آمریکا، ایتالیا، سنگاپور، استرالیا، آلمان و انگلستان روز ۱۰ آوریل نمایش آنلاین رایگان این اجرا را تماشا کردند. در مقایسه باید گفت یک سالن تئاتر برادوی ۱۲۵۰ صندلی دارد.

«استریمینگ موزیکال» که نمایش آنلاین این موزیکال را برعهده داشت این امکان را فراهم آورد که جمعه شب و شنبه در سه نوبت این نمایش استریم شود و علاقه‌مندان از گوشه و کنار جهان بتوانند آن را رایگان تماشا کنند.

افتتاحیه این رویداد به صورت آنلاین به میزبانی لورا اوسنس نامزد ۲ جایزه تونی برگزار شد.

متن این نمایش توسط پل گوردون نامزد جایزه تونی نوشته شده و کارگردانی آن توسط رابرت کلی و طراحی حرکات موزون آن توسط دوتی لستر وایت انجام شده است.

نمایش «غرور و تعصب؛ موزیکال» در حین اجرا در پائولو آلتو در سیلیکون ولی فیلمبرداری شده بود. این نمایش اولین بار ۴ دسامبر ۲۰۱۹ روی صحنه رفته بود و تا ۴ ژانویه ۲۰۲۰ با شکستن رکورد در گیشه، به کار خود پایان داد.

قرار است یک نمایش موزیکال دیگر با عنوان «با هری ازدواج کن» نیز در یکی ۲ هفته آینده به صورت آنلاین نمایش داده شود. این نمایش سال ۲۰۱۷ در برادوی روی صحنه رفت و از آن یک نسخه تصویری نیز تهیه شد. این نمایش موزیکال درباره هری کوچک است و پدرش که با هم در رستورانی در یک دهکده شرقی کار می‌کنند و شری یک کارآفرین مشتاق هم کار آنها را دنبال می‌کند. متن این کمدی موزیکال را جنیفر آر. منوچهریان نوشته است.

هم «غرور و تعصب» و هم «با هری ازدواج کن» توسط تام پالوم برای استریم کردن نمایش‌های موزیکال تهیه شده‌اند.

این سرویس استریم اقتباس پل گوردون از «اما» نوشته جین آستین را نیز در دسترس مخاطبانش قرار می‌دهد.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها