تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۳۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 177229

برنامه های عصری نو و خونه زندگی که از گروه های خانواده و تغذیه رادیو سلامت روانه آنتن می شوند روز دوشنبه ششم تیر ماه به موضوعات کسب و کار اختصاص دارد.
به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه عصری نو با محوریت سلامت اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از رادیو سلامت روانه آنتن می شود. این برنامه با محوریت سبک زندگی پخش می شود و شامل آیتم های متنوع از جمله من و میکروفنم، تماس اورژانسی، من می گم شما هم جدی بگیرید و … است. سازندگان برنامه سعی می کنند با برنامه عصری نو هم شنوندگان را سرگرم کنند و هم برنامه رویکرد آگاهی بخشی برای آنها داشته باشند. این برنامه روز دوشنبه ششم تیر ماه به موضوع کسب و کار می پردازد.
همچنین برنامه خونه زندگی که با رویکرد تحکیم خانواده و با ساختار نمایشی به تهیه کنندگی مسعود حسنی و سارا شریفی روانه آنتن می شود، دوشنبه ششم تیر ماه هم به موضوع کسب و کار اختصاص دارد. این برنامه رویکرد ارشادی، تربیتی و آموزشی دارد و با محوریت آموزش مهارتهای زندگی، همسرداری، فرزندپروری، مدیریت اقتصاد خانواده، و فرزندآوری به صورت زنده هر روز به غیر از جمعه‌ها پخش می‌شود. در این برنامه سعیده فرضی، محیا اسناوندی، مسعود خواجه‌وند و محمد مهدی اوحدی بخش‌های نمایش را اجرا خواهند کرد.
همچنین برنامه فراسو که از گروه بهداشت و تندرستی رادیو سلامت روانه آنتن می شود دوشنبه ششم تیر ماه به مناسبت روز ملی آزمایش به موضوع آزمایش اچ آی وی می پردازد.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها