تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۹:۲۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 67197

«کن دویتیان» کمدین هالیوودی بازی خود را در «اولین تولد» به کارگردانی علی عطشانی آغاز کرد.

به گزارش سینماسینما، کن دویتیان کمدین شناخته شده هالیوود که با فیلم هایی چون «بورات» و «آرتیست» شناخته شده است، روز گذشته دوشنبه سوم مهرماه در فیلم سینمایی «اولین تولد» ساخته علی عطشانی جلوی دوربین رفت.
کن دویتیان در نقش چارلز جلوی دوربین نعیم صیرفی فیلمبردار این پروژه رفت. چارلز مردی است که با همسرش در ماشین آروی زندگی می کند، او عاشق فوتبال آمریکایی است و مدتی است ماشینش که در آن زندگی می کند جلوی خانه بن پارک کرده و حالا چارلز و اینگرید (همسرش) دوستان صمیمی کیت و بن هستند.
پیش از این چهره هایی از بازیگران هالیوود همچون ول کیلمر، رابرت نیپر، تام برنگر، تیلور کول، دنیز ریچاردز، گریگ گرانبرگ، ویلیام بالدوین، جی عبدو در این فیلم ایفای نقش کرده اند.
داستان این فیلم یک کمدی آمریکایی ایرانی است و درباره دختری آمریکایی به نام کیت است که پدر او از سناتورهای جمهوری خواه مجلس سنا و از مخالفان اصلی ایران است و پسری ایرانی به نام بن که پدر او در ایران از مخالفان سر سخت آمریکا و هرگونه توافقی با آنها است.
کیت و بن چند سالی است در آمریکا با هم ازدواج کرده و زندگی آرامی دارند تا اینکه مقابله دو پدر پیش می آید.
فیلمبرداری این فیلم که اولین تولید مشترک ایران و هالیوود است طی ۴٠ جلسه (استودیویی و میدانی) انجام خواهد شد.
فیلم سینمایی «اولین تولد» تهیه شده در کمپانی ال ای ایندیپندت آمریکا و محصول مشترک بیتا فیلم تهران و ال ای ایندیپندنت هالیوود است.
منبع: ایرنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها