تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۰:۳۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 88630
احسان علیخانی در بخشی از برنامه شب گذشته «ماه عسل» به افزایش قیمت خودرو واکنش نشان داد.

به گزارش سینماسینما، هفدهمین قسمت از برنامه «ماه عسل» میزبان چهار زندانی غیر عمد بود. احسان علیخانی پیش از شروع گفت و گو پیرامون موضوع برنامه گفت: درباره موضوعی صحبت خواهیم کرد، که برای شما غریبه نیست شاید از کیفیت و کمیت آن خبر دار نباشید البته با محبت شما خیلی از این گره ها حل می شود.

در ادامه برنامه قاسم، یکی از مهمانان «ماه عسل» درباره داستان زندگی اش گفت: ابتدا مشغول کار در نانوایی بودم تا اینکه چند سال پیش از گیلان به تهران آمدم وبه طور مقطعی کار فایبر گلاس را انجام دادم بعد از مدتی ازدواج کردم، به همین خاطر دوباره به شهرستان برگشتم.

او ادامه داد: پدر و مادرم کشاورز بودند. بعد از ازدواجم مدتی بیکار بودم و سپس به اتفاق برادرم ماشین سنگین در اوج گرانی خریدیم، البته ۳۰ میلیون تومان از دوستم قرض گرفتم، اوایل کار وضعیت مالی خوب بوده سپس بعد از شش ماه که کامیون را ۳۰۵ خریده بودیم به قیمت ۱۴۰ میلیون فروختیم، قیمت ماشین پایین آمده بود و ما با فروختن ماشین ضرر کردیم.

علیخانی گفت : ماشین ارزون شد! مگه ما چیزی داریم که ارزون بشه باور نمیکنم به نظرم باید تو اخبار پخش کنیم .

او درباره زندان رفتن خود گفت: ۲۸ اسفند سال ۹۵ به علت ۳۰ میلیون سفته‌ای که برای قرض ۳۰ میلیونی به دوستم داده بودم بازداشت شدم و خیلی شوکه بودم. چهار سال بود که این ۳۰ میلیون را بدهکار بودم و به برادرم گفتم با کسی این مشکل را در میان نگذارم. تا اینکه ۱۳ فرروردین ۹۶ که پدرم متوجه شد که من زندان هستم ناراحت بود و می گفت خجالت می کشم بیرون بروم، نمی توانست باور کند من در زندان هستم.

قاسم با اشاره به فوت پدرش عنوان کرد: بعد از چهار ماه که در زندان بودم ۲۳ خرداد ۹۶ دو روز به خانه پدرم زنگ زدم کسی تلفن منزل پدرم را جواب نمی‌داد تا اینکه طی تماس با برادرم متوجه شدم پدرم در شب گذشته، درست موقعی که قصد ملاقات کردن من را داشت، فوت کرد. من خودم را بابت این اتفاق نمی بخشم به دلیل شرمندگی که داشتم در مراسم ختم پدرم شرکت نکردم، من در این مدت ملاقاتی با پدرم نداشتم بعد از آن اتفاق تلخ در ۲۶ شهریور ۹۶ که به برادرم زنگ زدم تولدش را تبریک بگویم متوجه شدم همان روز در اثر تصادف فوت شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها