تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 88326
روزنامه کیهان در مطلبی نوشت: ماه رمضان امسال نیز همچون سال‌های قبل، مراسم افطار هنرمندان با رئیس‌جمهور برگزار خواهد شد.

دفتر ریاست جمهوری با ارسال دعوتنامه‌هایی از چهره‌های هنری دعوت کرده تا مهمان ضیافت افطار حسن روحانی باشند. اما برخی از هنرمندان دعوت شده در اقدامی غافل‌گیر‌کننده، در فضای مجازی نوشتند که در اعتراض به شرایط نامطلوب اقتصادی به دعوت روحانی جواب منفی داده‌اند.

این چهره‌ها در فضای مجازی اعلام کردند که به دعوت حسن روحانی جواب منفی داده‌اند. برخی از مدیران ستاد تبلیغاتی روحانی در انتخابات گذشته نیز مراسم افطار رئیس‌جمهور را تحریم کرده‌اند.

ادعای دلسوزی این چهره‌های شناخته شده برای وضعیت اقتصادی مردم در حالی است که آنها هنگام دریافت دستمزدهای میلیاردی خود از اموال عمومی در پروژه‌های سینمایی و رسانه‌ای هیچگاه به اوضاع اقتصادی مردم فکر هم نمی‌کردند و تنها به فکر منافع خود بودند.

اواخر سال گذشته به هنگام انتشار بودجه رسمی سال ۹۷ در میان انبوهی از هدف‌گذاری‌های غلط اقتصادی در این بودجه که منجر به شکاف طبقاتی و بی‌عدالتی می‌شد، این چهره‌ها تنها نگران افزایش عوارض خروج از کشور و بالا رفتن هزینه سفرهای تفریحی‌شان به خارج از کشور بودند.

این اتفاقات بار دیگر نشان می‌دهد برای بخشی از این جماعت مشکلات اقتصادی کشور و مردم تنها بهانه‌ای است برای خودنمایی و بیشتر دیده شدن. آنها برای چند لایک بیشتر روحانی را به جای ۱۴۰۰ در ۱۳۹۷ رها کردند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها