تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۲:۵۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 102082

کوین اسپیسی بازیگر پرآوازه آمریکایی باز هم به آزار جنسی متهم شد و این بار برای توضیح درباره اتهام آزار جنسی یک نوجوان باید در دادگاه حاضر شود.

به گزارش سینماسینما، کوین اسپیسی به اتهام سوءاستفاده جنسی از یک نوجوان به دادگاه فراخوانده شد. او باید ۷ ژانویه سال آینده میلادی در دادگاه شهر نانتاکت ایالت ماساچوست حاضر شود.

این در حالی است که کوین اسپیسی دوشنبه سوم دی پس از مدت‌ها ویدئویی از خودش با عنوان پرابهام «‌اجازه دهید رک باشم» (Let Me Be Frank) منتشر کرد. او در این ویدئو با لحن و خصوصیات فرانک آندروود ظاهر شد و حرف‌هایی زد که بی‌شک خطاب به رویدادهای یک سال اخیر و اتهامات جنسی بود.

اسپیسی در بخشی از این ویدئو می‌گوید: «شما که در قضاوت عجله نمی‌کنید؟ شما که بدون مدرک بدترین ادعاها را باور نمی‌کنید؟ بدون شک من قرار نیست بهای کاری که نکرده‌ام را بپردازم.»

شاکی تازه کوین اسپیسی فرزند هیتر آنرو گوینده خبر پیشین آمریکایی است. او کوین اسپیسی را متهم به سوءاستفاده جنسی از فرزندش در یک بار کرده است.

در بخش دیگری از ویدئوی اخیر، اسپیسی می‌گوید: «آن‌ها می‌گویند که من بر اساس قوانین آن‌ها بازی نمی‌کند. انگار که پیش از این به قاعده بازی کسی تن داده‌ام. هیچ‌گاه چنین نکرده‌ام. و شما عاشق آن هستید.»

کوین اسپیسی نوامبر سال گذشته برای نخستین به آزار جنسی آنتونی رپ در دهه ۱۹۸۰ میلادی متهم شد. او پس از آن مشکلات و دردسرهای بسیاری را پشت سر گذاشت که نمایان‌ترین آن‌ها حذف از سریال «خانه پوشالی» و فیلم سینمایی «همه پول‌های جهان» بود.

منبع: خبرآنلاین

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها