تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 18286

گذر موقت افشین هاشمی گفت: فیلم سنیمایی «گذر موقت» یک فیلم سرخوش است اما لزوماً کمدی نیست.

به گزارش سینماسینما، افشین هاشمی در ارتباط با فیلم سینمایی «گذر موقت» گفت: زمانی که در خواست پروانه نمایش خود را برای این فیلم سنیمایی ارائه کردیم، در ابتدا با هفت مورد اصلاحیه مواجه شدیم، که خوشبختانه در گفت‌وگو با آقای فرجی، به چهار مورد کاهش یافت، که با انجامِ آن پروانه نمایش فیلم صادر شد.

بازیگر فیلم سینمایی «خیلی دور خیلی نزدیک» در ارتباط با اینکه اصلاحیه‌های صورت گرفته تا چه اندازه در «گذر موقت»  می‌تواند مشهود باشد و مجموعاً به لحاظ زمانی چقدر از فیلم کاسته شده است اظهار کرد: خوشبختانه بعد از گفت‌وگویی که صورت گرفت میزان زمانی که باید اصلاح می‌شد از دقیقه به ثانیه کاهش یافت. چند دیالوگِ فیلم نیز تغییر کرد که  تغییرات ما را مجبور به دوبله کرد.

وی در پاسخ به احساسش درباره این تغییرات افزود: هیچ گاه اجبار برای تغییر، احساس خوشایندی ندارد، اما  از آنجا که تغییرات اساسی نبود، میتوان بر این احساس غلبه کرد.

هاشمی درباره زمان اکران عمومی فیلم سینمایی «گذر موقت» و تصورش از چگونگی ارتباط مخاطب با آن گفت: به هر حال صاحبان هر فیلمی علاقه دارند که در بهترین و سریع‌ترین زمان ممکن فیلم‌شان نمایش داده شود اما چشم‌انداز دقیقی ندارم؛ شاید اوایلِ پاییز، ولی درباره برقراری ارتباط توسط مخاطب با فیلم می‌توانم بگویم که اگر تماشاگر وارد سالن نمایش شود، مطمئنم  راضی بیرون خواهد رفت.

بازیگر فیلم سینمایی «پا برهنه در بهشت» در پایان خاطر نشان کرد: فیلم سنیمایی «گذر موقت» یک فیلم سرخوش است اما لزوماً کمدی نیست . مخاطب عواطف مختلف مانند شادی و غم را تجربه می‌کند و در پایان با دست پر از سالن خارج می‌شود، یعنی  تماشاگران هنگامِ دیدنش هم شاداب شده‌اند و هم به آنچه دیده اند فکر خواهند کرد.

«گذر موقت» فیلمی است به کارگردانی، نویسندگی و آهنگسازیِ افشین هاشمی و تهیه‌کنندگی مهدی رحمانی محصول سال ۱۳۹۴ است. این فیلم سینمایی داستان دو پیرمرد را در شبی تاریک روایت می‌کند که تصمیمی مفرح می‌گیرند و سفری شبانه را در دل شهر آغاز می‌کنند.

اسماعیل محرابی، مسعود کرامتی، پانته‌آ بهرام، شقایق فراهانی، شبنم فرشادجو، پیام امیرعبدالهیان، آوا درویشی، مرتضی ضرابی و شقایق دهقان و همچنین هومن برق‌نورد و لادن مستوفی در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

منبع: فارس

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها