تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۵:۵۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 106644

گروه تئاتر «بدن‌های عراقی» با نمایش «ترحم؛ بخش اول» که قرار بود ۳۰ بهمن در سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اجرا شود، به دلیل آسیب دیدگی بازیگر و کارگردان نمایش امکان حضور در جشنواره را از دست داد.

 

به گزارش سینماسینما، گروه تئاتر نمایش «ترحم؛ بخش اول» با کارگردانی و بازی آن مار طاها از کشور سوئد که قرار بود روز سه شنبه ۳۰ بهمن در بخش «تئاتر ملل» جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر اجرا شود، به دلیل آسیب دیدگی بازیگر نمایش از حضور در جشنواره عذرخواهی کرد.

گروه این اثر نمایشی طی نامه‌ای به دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره بینالمللی تئاتر فجر خبر حضور پیدا نکردن در جشنواره و دلایل آن را اعلام کرد که در ذیل متن این نامه آمده است:

«حضور محترم کمیته سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر

با کمال تأسف گروه نمایشی «ترحم؛ بخش اول» از کشور سوئد که طبق جدول جشنواره فجر باید در تالار قشقایی تئاتر شهر به صحنه می‌رفت، به دلیل جراحت و آسیب جدی ستون فقرات بازیگر اصلی و کارگردان نمایش (که جایگزین دیگری ندارد) مجبور به لغو حضور خود در این جشنواره هستیم.

ما متوجهیم و قدردانیم از تمامی تماشاگرانی که تمایل به تماشای نمایش ما را داشتند و از هر گونه ناراحتی پیش آمده پوزش می‌طلبیم و عذرخواهی می‌کنیم.

امیدواریم تیم جشنواره و مخاطبان محترم تهرانی و ایرانی موقعیت پیش آمده برای ما را درک کنند و عذر ما را بپذیرند.

امید که در جشنواره‌های آتی حضور داشته باشیم.

ارادتمند

جوزفین گری همکار مدیر هنری “ایراک بادی”»

 

منبع: ایسنا

 

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها