تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۲:۲۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 93202
شیوا خنیاگر گفت: من در گفتگو با یکی از رسانه‌ها از مشکلات بازیگری در زندگی‌ام گفتم، اما آن‌ها تیتر زده‌اند که من به زمین و زمان بدهکار هستم. این تیترزدن آن هم زمانی که مصاحبه کننده و مصاحبه شونده به هم اعتماد دارند درست نیست.

به گزارش سینماسینما، شیوا خنیاگر گفت: من در مصاحبه‌هایم با برخی رسانه‌ها از مشکلاتی که وجود دارد می‌گویم اما آنها حرف‌های مرا به گونه دیگری منتشر می‌کنند.

این بازیگر درباره مصاحبه‌ای که با یکی از رسانه‌ها داشته اظهار کرد: من در گفت و گو با یکی از رسانه‌ها از مشکلات بازیگری در زندگی‌ام گفتم اما آنها تیتر زده‌اند که من به زمین و زمان بدهکار هستم. این تیترزدن آن هم زمانی که مصاحبه کننده و مصاحبه شونده به هم اعتماد دارند درست نیست.

خنیاگر ادامه داد: با چنین تیتری آبروی هنرمند را می‌برند و وقتی کلام یک هنرمند منتشر می‌شود تبعاتی به‌‌ همراه دارد، از آن جمله این است که مردم پس از انتشار با توجه به نگارش آن برداشتی در ذهنشان ثبت می‌شود که شفاف‌سازی درباره آن تاثیری ندارد به عبارتی آنچه در ابتدا در ذهنشان ثبت شد را می‌پذیرند.

وی با اشاره به بی دقتی برخی از مصاحبه‌کنندگان خاطرنشان کرد: برخی از مصاحبه کنندگان در نگارش صحبت‌های مصاحبه‌شونده دقت نمی‌کنند، سپس جمله‌ای از حرف‌ها را تیتر می‌کنند و آبروی فرد را می‌برند.

منبع: میزان

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها