تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 73574

مجید مشیری معتقد است باید فیلمنامه‌ سریال‌ها کیفیت بالاتری پیدا کنند و بازیگران نیز بر اساس توانایی‌هایشان انتخاب شوند.

به گزارش سینماسینما، مجید مشیری درباره فعالیت های خود در تلویزیون و فیلمنامه های سریال ها بیان کرد: در تلویزیون باید قصه های خوب داشته باشیم و فیلمنامه نویس ها باید تامین باشند تا آثار باکیفیت و جدید بنویسند.

وی ادامه داد: تلویزیون رسانه ای در دسترس است و مخاطبان بسیاری دارد بنابراین باید قصه و سریال خوبی وجود داشته باشد تا مردم آن را دنبال کنند.

این بازیگر تلویزیون درباره حضور خود در این رسانه نیز یادآور شد: مردم گویی تلویزیون نمی بینند چراکه من در سریال ها بازی می کنم و از من می پرسند که چرا نیستم. به طور مثال خود من چندی پیش در سریال «نوار زرد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی حضور داشتم و به شکل استثنایی نقش پلیس را نداشتم بلکه یک مجرم بودم.

مشیری درباره رابطه هایی که منجر به حضور افراد در سریال های مختلف می شود، عنوان کرد: اکنون همه چیز بر حسب رابطه است و می بینید فردی که فرم بدنی خوبی ندارد می خواهد نقش یک دون ژوان را بازی کند.

بازیگر سریال های «میکائیل» و «ماتادور» در پایان اظهار کرد: به نظرم معیارها در سینما و تلویزیون ما تغییر کرده است و آدم ها دیگر براساس توانمندی و استعداد خود انتخاب نمی شوند.

منبع: مهر

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها