تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 162519

برنامه گل یا پوچ با نگاهی تازه به موضوع اعتیاد می پردازد و هر هفته یک موضوع را دستمایه قرار می دهد.
به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، فاطمه بی تقصیر، تهیه کننده در این باره توضیح می دهد: این برنامه روزهای پنجشنبه ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه پخش می شود و سید میلاد صفویان مشاور برنامه است. روز پنجشنبه ۲۲ مهر ماه به موضوع سم می پردازیم. گاهی شاهد هستیم توجه به فرزند در خانواده منجر به آسیب های فراوانی می شود. به همین دلیل به این موضوع که سمی ترین پیامد است می پردازیم.
وی ادامه می دهد: در این برنامه سعی کرده ایم نگاه تازه ای به مقوله اعتیاد داشته باشیم، چرا که برنامه هایی از این دست از شبکه های مختلف تلویزیون و رادیو پخش می شود. ما به جای اینکه معتاد را به عنوان متهم نگاه کنیم از منظری بالاتر نگاه می کنیم تا همه جوانب آسیب های این معضل را با حضور کارشناسان برنامه مورد توجه قرار بدهیم. برنامه گل یا پوچ زنگ هشدار برای خانواده هاست و سعی می کنیم مهارت لازم را در این باره به آنها آموزش بدهیم.
مشاور برنامه درباره آیتم های برنامه می گوید: کارشناس در آیتم مثبت ۱۸ درباره سیگار و قلیان صحبت می کند. در آیتم به من بگو چرا، مهارت های نه گفتن آموزش داده می شود و آیتم تا رهایی هم قراری بین ما و شنوندگان است. دکتر روژان مظفری جامعه شناس فرهنگی به عنوان کارشناس در برنامه حضور دارد.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

آخرین ها