تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۶:۴۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 159615


رادیو سلامت برای ایام محرم پخش برنامه ای جدید با نام گمشده را در نظر گرفته که با محوریت خودشناسی روانه آنتن خواهد شد.
به گزارش سینماسینما، مرتضی میلانی، تهیه کننده برنامه در این باره توضیح می دهد: برنامه گمشده ویژه ایام محرم روی آنتن رادیو سلامت می رود. پخش این برنامه از ۲۵ مرداد ماه ساعت ۱۷ تا ۱۹ آغاز می شود و با محوریت خودشناسی تقدیم شنوندگان خواهد شد. برای این برنامه آیتم های متنوعی در نظر گرفته ایم که با موضوع برنامه همخوانی دارد.
وی ادامه می دهد: در آیتم روشنا به افرادی می پردازیم که زمانی بزهکار اجتماع بودند، اما با رسیدن به خودشناسی تغییر کردند و حالا جامعه آنها را پذیرفته است. آیتم بسیار کاربردی برای شنوندگان است و در قالب مستند گزارشی پخش می شود. آیتم رو به رو برگرفته از یک داستان واقعی از زندگی فردی است که با خودشناسی تغییراتی در روحیه و رفتارش داده است. در آیتم یاد دوران روایتگر پزشکانی هستیم که در سالهای دفاع مقدس در ایام محرم چه حال و هوایی داشتند. همچنین با کادر درمان گفت و گو خواهیم کرد در ارتباط با کرونا.
این تهیه کننده با اشاره به مبحث زیارت مجازی در برنامه توضیح می دهد: با توجه به موضوع کرونا بخشی به نام زیارت مجازی در نظر گرفته ایم و با کربلا هر روز ارتباط داریم و از حال و هوای آنجا خواهیم گفت و شنوندگان می توانند ارتباط معنوی برقرار کنند. هر روز یک مهمان حضوری داریم و درباره مبحث خودشناسی صحبت می کند. دکتر حامدرضا مهتدی کارشناس مجری برنامه و فرشته قربانی گویندگی برنامه را به عهده دارد.

برچسب‌ها: ,

لینک کوتاه

آخرین ها