تاریخ انتشار:۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۰۰:۵۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 191442

فیلم سینمایی «گیج گاه» در سه بخش اصلی جشنواره فیلم‌های ورزشی در پالرمو ایتالیا نامزد کسب جایزه شد.

به گزارش سینماسینما، «گیج‌گاه» به کارگردانی عادل تبریزی و تهیه کنندگی حنیف سروری و میرولی‌اله مدنی نامزد دریافت بهترین فیلم  بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه از چهل و سومین جشنواره فیلم های ورزشی «Paladino d’Oro» در پالرمو ایتالیا شد.

این جشنواره به‌عنوان قدیمی‌ترین جشنواره فیلم‌های ورزشی در جهان شناخته می‌شود و فیلم سینمایی «گیج‌گاه» با روایت کمدی‌ ورزشی توانسته نظر داوران این رویداد را جلب کند و در سه رشته اصلی در این رویداد به رقابت بپردازد.

این فیلم پیش از این موفق به دریافت جایزه از چهلمین جشنواره ورزشی میلان، بهترین فیلمنامه از شانزدهمین جشنواره چبوکساری روسیه، نامزد دریافت بهترین فیلم از پانزدهمین جشنواره فیلادلفیا آسیایی آمریکا شده و به زودی در بخش رقابتی بیستمین جشنواره فرشته تابناک مسکو به نمایش در خواهد آمد.

«گیج گاه» فیلم توسط ماداکتو پیکچرز با مدیریت محمد توریوریان به جشنواره های بین المللی عرضه می‌شود.

حامد بهداد، باران کوثری، سروش صحت، بهرنگ علوی، امیرحسین رستمی، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه خواه، سیاوش چراغی پور, علی راد، مریم همتیان، محمد الهی، علی باغفر، ایمان اسماعیل پور، داوود ونداده، حامد شیخی، وحید رحمتی با حضور فرهاد آییش و با هنرمندی جمشید آریا (هاشم پور)؛ خاطره‌سازان: رضا صفایی پور، حسن رضایی نقش آفرینان این فیلم سینمایی هستند.

این فیلم با سرمایه گذاری مشترک محمد حسینخانی و حنیف سـروری تولید شده است.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

 

آخرین ها