تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 40130

احمد کیارستمییادداشت احمد کیارستمی برای نمایشگاه عکس‌های پدرش

به گزارش سینماسینما، نمایشگاهی از عکس های دیده نشده کیارستمی در کرمان در حال برگزاری است که احمد کیارستمی درباره این نمایشگاه یادداشت نوشت.

«پنجره رو به حیات» عنوان نمایشگاهی از ۴۰ عکسی است که زنده یاد عباس کیارستمی عکاسی کرده و قرار بود به همت آبان ملک محمدی از ۱۶ دی ماه به مدت یک هفته تا ۲۳ دی در محل موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان دایر باشد که مهلت برپایی آن چند روزی تمدید شد.

مهلت پایانی بازدید از نمایشگاه پنجشنبه ۲۳ دی بود که به علت تعطیلی سه شنبه گذشته، امروز ۲۵ و فردا ۲۶ دی تا ظهر نمایشگاه تمدید شد.

احمد کیارستمی فرزند کیارستمی در یادداشتی از آبان ملک محمدی بابت برگزاری نمایشگاه «پنجره رو به حیات» در موزه هنرهای معاصر کرمان تشکر کرد.

در بخشی از متن یادداشت آمده است که بهمن و احمد کیارستمی پسران زنده یاد عباس کیارستمی از برگزاری این نمایشگاه ابراز رضایت کرده و امیدوارند در آینده باز هم شاهد برپایی چنین نمایشگاه‌هایی در شهر کرمان باشیم.

این نمایشگاه به همت آبان ملک محمدی، توسط موسسه هنری و ادبی شاخه وسپار در موزه هنرهای معاصر استاد صنعتی کرمان همچنان در حال برگزاری است و در آن ۴۰ اثر ارایه شده که به عنوان یک مجموعه تاکنون در هیچ گالری نمایش داده نشده و این اولین نمایش آثار مذکور بر دیوار گالری است.

نامه احمد کیارستمی

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها