تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۶:۰۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 139133

فیلم سینمایی «یلدا» به کارگردانی مسعود بخشی از ششم شهریورماه اکران خود را در سینماهای کشور آلمان آغاز می‌کند.

به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی فیلم، کمپانی لیتل دریم پخش‌کننده فیلم «یلدا» در آلمان، با رونمایی از پوستر فیلم، از آغاز اکران سینمایی سومین فیلم بلند ‌مسعود بخشی از ششم شهریورماه در سینماهای این کشور خبر داد.

«یلدا» که در هفتادمین جشنواره فیلم برلین با استقبال گرم منتقدان و تماشاگران روبرو شد، تولید مشترک ایران، فرانسه، سوییس، لوکزامبورگ، لبنان و آلمان ( نیکو‌فیلمز) است که در ماه های گذشته جایزه بزرگ دا‌وران جشنواره ساندنس و جایزه بهترین فیلمنامه را از جشنواره صوفیه دریافت کرده است.

این فیلم در ایران توسط علی مصفا و با مشارکت موسسه هنری مستقل بن گاه و حمایت ایرج تقی پور و بنیاد فارابی تهیه شده و هم اکنون در سینماهای هنرو‌تجربه کشورمان اکران شده است.

بهناز جعفری، صدف عسگری، بابک کریمی، آرمان درویش، فرشته حسینی، فقیهه سلطانی، فروغ قجابگلو، زکیه بهبهانی، رامونا شاه، ساغر صباحی، حسن جودکی، محمد ساربان، کمال هاشمی، ولی الله ریگی، فرهاد فداکار، لیلا شفاعی مهر، محمود ذوالفقاری، نسا افرنگه، مریم خداوردی، بنفشه غفاری، بهنام داوری، سارا والیانی، بهرام افشار و با حضور فرشته صدرعرفایی بازیگران فیلم «یلدا» هستند.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها