تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۳:۴۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 141397

میلاد حاجی‌زاده بازیگر فعال و جوان تئاتر که ابتدای مردادماه ۹۹ در نمایش «سه‌شنبه‌های لعنتی» در مجموعه تئاترشهر به صحنه رفته بود، روز گذشته (شنبه هشتم شهریور ماه) هنگام شنا در یکی از سدهای اطراف استان تهران غرق شد و جان خود را از دست داد.

به گزارش سینماسینما اتابک نادری، بازیگر و کارگردان تئاتر در گفت‌وگویی ضمن تأیید این خبر گفت: متأسفانه باخبر شدم که روز گذشته میلاد حاجی‌زاده که پیش از این به‌عنوان دستیار کارگردان با او سابقه همکاری داشتم، روز گذشته در یکی از سدهای اطراف استان تهران هنگام شنا غرق شد و جان خود را از دست داد.

وی با اشاره به استعداد ذاتی و فعالیت خلاقانه‌ای زنده‌یاد میلاد حاجی‌زاده گفت: او به‌تازگی از مدرک کارشناسی خود در رشته تئاتر دفاع کرده بود و طی چند سال اخیر در قامت بازیگر، دستیار کارگردان یا مدیر تولید یکی از جوانان فعال تئاتر بود که آرام آرام درحال تجربه‌اندوزی برای ورود به دنیای حرفه‌ای هنر نمایش بود.

نادری ضمن تسلیت به خانواده این هنرمند جوان و همچنین خانواده تئاتر کشور گفت: شنیدن خبر درگذشت یکی از فعالان عرصه تئاتر که سابقه همکاری با او را داشتم شاید میان اخبار تلخ این روزها تنها تلخی روزگارمان را بیشتر کرد! امیدوارم که در آینده نزدیک با گذر از این روزها بتوانیم بار دیگر ایام متفاوتی را در کنار اهالی و خانواده تئاتر و مردم کشورمان با پشت سر گذاشتن دوران کرونا و دور شدن از این اخبار تلخ سپری کنیم.

زنده‌یاد میلاد حاجی‌زاده دومین عضو از گروه نمایش «دپوتات» بعد از ماه‌چهره خلیلی بود که در اوج جوانی تسلیم تقدیر مرگ شد. پیکر وی در زادگاهش پارس‌آباد مغان به خاک سپره می‌شود.

حاجی‌زاده علاوه بر دستیاری کارگردانی و مدیریت تولید، در بازیگری هم فعال بود و «سه‌شنبه‌های لعنتی» یکی از آخرین کارهای این هنرمند در تئاتر بود که به کارگردانی محمدمهدی خاتمی در تئاتر شهر روی صحنه رفت.

منبع: ایرنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها