تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 2940

نیکی کریمیبه گزارش «سینماسینما»، حبیب اسماعیلی مدیر رسانه فیلمسازان به عنوان پخش کننده فیلم «شیفت شب» با بیان اینکه تدارک ویژه ای برای پیش فروش بلیت های «شیفت شب» صورت گرفته است گفت: برای اولین بار یک ماه قبل از آغاز اکران یک فیلم پیش فروش بلیت آغاز می شود و قرار است هر هفته پنج گوشی آیفون ۶ به خریداران اهدا شود.

وی ادامه داد: بلیت از طریق سایت سینما تیکت (www.cinematicket.org)عرضه می شود و این قرعه کشی تا زمان اکران فیلم بصورت هفتگی ادامه خواهد داشت و جوایز طی مراسمی با حضور هنرمندان و عوامل «شیفت شب» اهدا می شود.

فیلم سینمایی «شیفت شب» آخرین ساخته نیکی کریمی که آبان ماه در گروه سینمایی آزادی به روی پرده می‌رود با بازی محمدرضا فروتن، لیلا زارع، امیرحسین آرمان، امیر آقایی، نیکی کریمی، سحر قریشی، حسین پاکدل، اکبر رحمتی، روح‌الله محرابی، سعیده عرب، شایان خلیلی، یاس نوروزی و گوهر خیراندیش روایت زنی به نام ناهید است که در خیابان‌های تهران به دنبال شوهرش می‌گردد تا راز زندگی‌شان را کشف کند.

این فیلم بعد از «یک شب»، «چند روز بعد» و «سوت پایان» چهارمین ساخته سینمایی کریمی محسوب می شود و پیش از این در بخش مسابقه اصلی جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و موفق به دریافت دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن برای لیلا زارع و جایزه ویژه هیات داوران برای نیکی کریمی به عنوان نویسنده، کارگردان و تهیه کننده شد.

«شیفت شب» همچنین به عنوان یکی از ۱۶ فیلم بخش اصلی جشنواره فیلم ورشو در لهستان که از تاریخ ۸ تا ۱۹ اکتبر ۲۰۱۵ (۱۶ تا ۲۳ مهرماه) برگزار می‌شود حضور دارد.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها