تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۱۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 72818

تهیه‌کننده فیلم «پینو کیو،عمو سردار و ریسلی» از آغاز اکران این فیلم در شهرستانها به جای تهران خبر داد.

به گزارش سینماسینما،ناصر عنصری تهیه‌کننده فیلم با اعلام آغاز اکران این فیلم در شهرستانها گفت: ابتدا قرار بود اکران فیلم از تهران آغاز شود اما با توجه به ترافیک شدید اکران و فیلم‌های که قرار است همزمان باهم به نمایش در بیایند، تصمیم گرفتیم تا در روند آغاز اکران فیلم «پینوکیو،عمو سردار و ریسلی» تغییراتی ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: متاسفانه در اکران فیلم‌ها به مخاطبان شهرستانها آنگونه که باید توجه لازم صورت نمی‌گیرد لذا ما تصمیم گرفتیم با توجه به اینکه فیلم در استان بوشهر ساخته شده است و همچنین برای احترام به مخاطبان و کودکان شهرستانی اکران این فیلم را از شهرستانها آغاز کنیم.

ناصر عنصری ادامه داد:افتتاحیه اکران فیلم «پینو کیو،عمو سردار و …» هفته آینده در شهر بوشهر برگزار می‌شود و همزمان اکران فیلم در شهرهای بوشهر ،شیراز،مشهد،اصفهان آغاز می‌شود.

فیلم سینمائی «پینوکیو، عامو سردار و ریسعلی» به کارگردانی سید رضا صافی جوایز بهترین فیلمنامه، بهترین فیلم و بهترین دستاورد فنی و هنری از بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودک و نوجوان در سال ۱۳۹۴ و تندیس زرین بهترین فیلم بخش بین‌الملل و جایزه ویژه هیئت داوران از چهل و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد را بدست آورده است.

عوامل فیلم «پینوکیو، عامو سردار و رئیسعلی» عبارتند از: کارگردان: سیدرضا صافی، تهیه‌کننده: ناصر عنصری، فیلم‌نامه‌نویس: سیدرضا صافی، مریم رنجبر، فیلم‌بردار: سیدرضا مهیمنیان‌، تدوینگر: سیدرضا صافی، صدابردار: مسیح حد پورسراج، صداگذار: آرش قاسمی، طراح صحنه و لباس: نیلوفر فولادی، چهره‌پرداز: جلال امیری مرند، موسیقی: محسن شریفیان و بابک شهرکی، جلوه‌های ویژه رایانه‌ای: جواد رمضانی، مشاور رسانه ای : علی زادمهر ، پخش نسیم صبا، مدیر پخش سعید خانی.

بازیگران فیلم عبارتنداز:حجت شورکی، حسین قفلی، جوهر تنگستانی، علی نیک‌فر، اصغر جوادی، احمد قربانی، علیرضا میرشکاری، جعفر بهستانی، جهانگیر اژدری، عباس بارونی، مهدی جهانبخشیان، وحیده حسینی و مهرنوش ذوالفقاری.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها