تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۴:۵۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 149085

با بازگشایی سینماهای سراسر کشور، اکران فیلم‌های «هنروتجربه» از سر گرفته شده و همچنین ۲ فیلم جدید به اکران «هنروتجربه» اضافه شدند.

به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی «هنروتجربه»، ۲ فیلم سینمایی «بزرگراه» به کارگردان فرناز امینی و «پارمیدا» به کارگردانی آرش سنجابی به ترتیب از چهارم و ششم بهمن ماه اکران خود را در سینماهای «هنروتجربه» آغاز می‌کنند.

«بزرگراه» به کارگردان فرناز امینی و تهیه‌کنندگی سیدامیر سیدزاده و «پارمیدا» به کارگردانی آرش سنجابی و تهیه‌کنندگی سعید اردهالی ۲ فیلم سینمایی جدیدی هستند که به ترتیب از روزهای شنبه ۴ بهمن و دوشنبه ۶ بهمن ماه اکران خود را در سینماهای «هنروتجربه» آغاز می‌کنند.

این ۲ فیلم به صورت همزمان در تهران و شهرستان‌ها روی پرده سینماهای «هنروتجربه» می‌روند.

شاهرخ استخرى، محمدرضا هدایتى، کامران تفتى، لیندا کیانى، تینا آخوندتبار، عمار تفتى، رضا رویگرى، على استادى، روزبه حصارى، ابراهیم عزیزى، شراره رخام، شیما مرزى، لیلا بوشهرى، بهزاد خداویسى، نازنین کریمى و بورژین عبدالرزاقى بازیگران «پارمیدا» هستند.

همچنین «بزرگراه» روایتگر زنی ورزشکار است که در آستانه مسابقات جهانی تصمیم به اقدامی عجیب می‌گیرد و در این مسیر با دو نفر همراه می‌شود و ما را شاهد روایت زندگی آدم‌ها و حوادث مختلف می‌کند.

مجید واشقانی، شبنم قلی‌خانی، مه لقا باقری و محمد شماعیان بازیگران فیلم سینمایی «بزرگراه» هستند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها