تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۵:۱۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 146813

متقاضیان شرکت در بخش مسابقه تبلیغات سینمای ایران سی و نهمین جشنواره فیلم فجر تا پایان آذر فرصت دارند تا آثار خود را در سایت جشنواره بارگذاری کنند.
به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، ثبت نام شرکت در بخش «مسابقه تبلیغات سینمای ایران» در سه رشته عکس، پوستر، تیزر و آنونس از ۱۶ آذر و پس از انتشار فراخوان سی و نهمین جشنواره فیلم فجر آغاز شد و یکشنبه ۳۰ آذر ۹۹ به پایان خواهد رسید.

بر اساس این خبر، این بخش با هدف تشویق، تقویت و بکارگیری روش‌های خلاقانه و مؤثر در عرصه بازاریابی و پخش آثار سینمایی و جذب حداکثری مخاطبین و ارتقاء سطح کیفی تبلیغات و اطلاع‌رسانی و همچنین ترغیب و تشویق هنرمندان این عرصه در بخش‌های عکس، پوستر، آنونس و تیزر فیلم‌های سینمایی ایرانی برگزار می‌‌شود.

متقاضیان می‌توانند جهت شرکت در بخش مسابقه تبلیغات سینمای ایران از طریق مراجعه به سایت رسمی جشنواره به آدرس fajrfilmfestival.com، نسبت به ثبت ‌نام و تکمیل فرم شرکت و بارگذاری نمونه‌های آثار خود مطابق بند شرایط اختصاصی مقررات اقدام کنند.
بر  اساس شرایط عمومی مندرج در فراخوان جشنواره سی و نهم، متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی جشنواره، پس از عضویت در سایت جشنواره در قسمت ثبت‌نام فرم شرکت در مسابقه را تکمیل نمایند.
بر این اساس، تمام فیلم‌های سینمایی (داستانی، پویانمایی و مستند) که بعد از ۱۰ دی ماه سال ۱۳۹۸ تا ۳۰ آذرماه سال ۱۳۹۹ در داخل کشور اکران عمومی شده باشند و یا در سامانه های نمایش درخواستی به صورت آنلاین به نمایش عمومی درآمده باشند، می‌توانند در مسابقه شرکت کنند.
بر اساس دیگر بندهای این فراخوان، محدودیتی در تعداد عناوین آثار ارسالی وجود ندارد و آثار ارزیابی شده در دوره گذشته، در این دوره پذیرفته نمی‌شوند. همچنین تفسیر مقررات، رفع ابهامات و اخذ تصمیم نهایی در خصوص موضوعات پیش‌بینی نشده به عهده‌ دبیر جشنواره است و دبیرخانه مجاز به استفاده از آثار ارسالی در بخش‌های مختلف جشنواره (کتاب، نشریه روزانه، تیزر، فضای مجازی و…) خواهد بود.

شرایط اختصاصی شرکت در بخش مسابقه تبلیغات سینمای ایران سی و نهمین جشنواره فیلم فجر به شرح زیر است:

بخش عکس:
۱- بارگذاری فایل تصاویر در سایت جشنواره در فرمت  JPG، با حداقل کیفیت ۶ مگاپیکسل ضروری است.
۲- در صورت تعدد آثار، عکس‌های هر فیلم می‌بایست به صورت جداگانه بارگذاری شود.
۳- تعداد آثار ارسالی از هر عنوان، ۵ عکس صحنه و ۳ عکس پشت صحنه است.
۴- هرگونه دخل و تصرف در عکس‌ها به شکلی که اصالت عکس را مخدوش کند، مجاز نیست.

بخش پوستر:
۱- بارگذاری فایل پوستر در سایت جشنواره با فرمت  JPG، با کیفیت ۱۵۰DPI و در قطع ۷۰*۱۰۰ ضروری است.
۲- پوسترهای ارائه شده باید از میان آثار رسمی و استفاده شده در تبلیغات فیلم دارای مجوز سازمان سینمایی باشد.
۳- در این بخش تنها پوستر فارسی فیلم‌ها مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

بخش آنونس و تیزر:
۱- هریک از نسخه‌های موردنظر می‌بایست به‌صورت مجزا با فرمت MP4 و حجم حداکثر ۵ مگابایت در سایت جشنواره بارگذاری شود.
۲- ارائه نامه رسمی تهیه کننده و یا موسسه پخش مبنی بر تایید استفاده از نسخه ارائه شده در تبلیغات برای هر عنوان الزامی است.
جوایز:
* سیمرغ بلورین به بهترین عکس
* سیمرغ بلورین به بهترین پوستر
* سیمرغ بلورین به بهترین آنونس و تیزر

سی و نهمین جشنواره فیلم فجر بهمن ماه ۱۳۹۹ به دبیری سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد برگزار می‌شود.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها