تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۶/۰۷ - ۱۱:۵۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 969

مانی حقیقی با بیان اینکه فیلم «پنجاه کیلو آلبالو» یک کمدی رمانتیک است، تاکید کرد: تمام تلاش این بوده که همیشه یک تجربه تازه در فیلم‌هایم داشته باشم بنابراین این‌بار قصد دارم سینمای تجاری را تجربه بکنم.

این کارگردان سینما در پی انصراف شهرام شاه حسینی از ساخت این فیلم خبر داد که از امروز (۷ شهریور ماه ) رسما پیش‌تولید «۵۰ کیلو آلبالو» را از ابتدا شروع می‌کنیم، عوامل فیلم با ورود من تغییر خواهند کرد و تصمیم داریم فیلم را از اول مهرماه کلید بزنیم.

او در پاسخ به اینکه آیا فیلمنامه بازنویسی خواهد شد، گفت: به واسطه اینکه مدتی از این فیلمنامه دور بودم، طبق روال معمول کارهایم پس از اینکه عوامل انتخاب شدند، یک بازنویسی نهایی براساس بازیگرانی که انتخاب شدند، خواهیم داشت.

حقیقی در پاسخ به اینکه آیا گزینه‌های احتمالی بازیگران این فیلم گزینه‌هایی خواهند بود که چند سال پیش مطرح بودند گفت:این فیلم، یک فیلم دختر پسری است. دخترها و پسرهایی که قرار بود در این فیلم حضور داشته باشند، الان خانم‌ها و آقایان محترمی شده‌اند بنابراین گزینه‌های مناسبی برای این فیلم نیستند.

او در پاسخ به اینکه آیا چهره جدیدی را در این فیلم معرفی خواهد کرد؟ گفت: طبق روال مرسوم کارهایم قصد دارم‌ چهره جدیدی معرفی کنم.

مانی حقیقی که فیلم «اژدها وارد می‌شود» را در مراحل فنی دارد در پاسخ به اینکه در جشنواره امسال دو فیلم خواهد داشت؟ گفت: تردید دارم فیلم «پنجاه کیلو آلبالو» را به جشنواره بدهم، البته وقتی فیلم تمام شد به اتفاق تهیه‌کننده تصمیم نهایی را خواهیم گرفت.

تهیه‌کننده «پنجاه کیلو آلبالو» مصطفی شایسته است و لیست نهایی عوامل این فیلم پس از قرارداد اعلام خواهد شد.

بنا بر این گزارش، مانی حقیقی ۶ سال قبل پیش از انتخابات ریاست جمهوری قصد داشت «پنجاه کیلو آلبالو» را که خودش با همراهی فرهاد توحیدی نوشته جلوی دوربین ببرد که این امکان به دلایل شرایط اجتماعی آن مقطع فراهم شد و چندی پیش قرار بود شهرام شاه حسینی این فیلم را بسازد که با انصراف او، دوباره مانی حقیقی این فیلم را خواهد ساخت.

 

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها