تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 135828

به دلیل توقف تولید، فیلم «ماتریکس ۴» هشت هفته به برنامه کاری بازیگرانش اضافه کرد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از ورایتی، کمپانی برادران وارنر امیدوار است تا مراحل تولید «ماتریکس ۴» از اوایل جولای آغاز شود.

منابع متعددی گفته‌اند بازیگران فیلم چهارم لانا واچوفکسی توافقی امضا کرده‌اند که برمبنای آن هشت هفته به دوره کاری‌شان افزوده می‌شود و آنها را حداقل تا ۶ جولای (۱۶ تیر) در گروه ساخت فیلم نگه می‌دارد.

در حالی که فیلمبرداری «ماتریکس ۴» در ماه فوریه (بهمن) در سان‌فرانسیسکو آغاز شده بود، ادامه فیلمبرداری قرار بود در نیمه مارس در برلین انجام شود اما دوربین‌های فیلمبرداری به اروپا نرسیدند زیرا به دلیل شیوع ویروس کرونا همه کارها متوقف شد.

کیانو ریوز و کری-آن ماس بازیگران اصلی «ماتریکس» در فیلم چهارم نیز در نقش‌هایشان ظاهر می‌شوند. یحیی عبدل-متین دوم، نیل پاتریک هریس، برایان جی اسمیت، توبی اونوومر و جاناتان گراف دیگر بازیگران فیلم هستند.

فیلم قرار بود سال ۲۰۲۱ اکران شود و کمپانی برادران وارنر خبری درباره تغییر اکران نداده است.

فیلمنامه این فیلم را الکساندر همون و دیوید میچل با همکاری واچوفکسی نوشته‌اند. وارنر برادرز پیکچرز و ویلیج رودشاو پیکچرز تهیه کننده و توزیع کننده جهانی این فیلم خواهند بود.

سه فیلم قبلی «ماتریکس» بیش از ۱.۶ میلیارد دلار در جهان فروش کردند. لانا و خواهرش لیلی نویسنده و کارگردان سه فیلم قبلی بودند.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها