تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۲:۲۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 43629

سیمرغنتیجه شمارش آرای فیلم‌های نمایش داده شده در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر اعلام شد.
به گزارش سینماسینما، در چهارمین روز جشنواره به جای ۱۰ فیلم برتر ۹ فیلم برتر از نگاه مردمی اعلام شد و به این ترتیب فیلم «فصل نرگس» ساخته نگار آذربایجانی از فهرست خارج شد. نتیجه شمارش آرای فیلم های نمایش داده شده در روز چهارم جشنواره فیلم فجر چهاردهم بهمن ماه از سوی ستاد انتخاب فیلم برگزیده از نگاه تماشاگران جشنواره فیلم فجر بدون اولویت‌بندی به این شکل اعلام شد:

«سدمعبر» به کارگردانی محسن قرایی، «ویلایی‌ها» ساخته منیر قیدی،‌ «بیست و یک روز» ساخته سیدمحمدرضا خردمندان،‌ «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان،  «خوب، بد،‌ جلف» به کارگردانی پیمان قاسم‌خانی، «بدون تاریخ، بدون امضا» به کارگردانی وحید جلیلوند، «آباجان» به کارگردانی هاتف علیمردانی، «گشت۲» ساخته سعید سهیلی،‌  و «انزوا» به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی.

هر شب پس از شمارش آراء، با حضور رییس و نمایندگان اجرایی ستاد انتخاب فیلم برگزیده، سه برگ رای به قید قرعه استخراج و از طریق تلفن های درج شده، به صاحبان هریک از برگه ها، برنده شدن شان برای دریافت یک سکه بهار آزادی به آنان اعلام می شود. برگزیدگان روز چهارم جشنواره عبارتند از: ۱- حسین والائی ۲- امین اسداله ۳- آرش حسن خانی

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها