تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۹/۲۳ - ۱۲:۱۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 7288

جشنوارهمدیر دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر گفت: تا پایان مهلت دریافت فرم درخواست حضور در جشنواره فیلم فجر (۱۵ آذرماه) برای حضور، ۲۸۰ اثر از سوی سینماگران در جشنواره فیلم فجر در بخش های مختلف فرم پر شده است.

به گزارش سینماسینما به نقل از ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، سیمون سیمونیان در این‌باره اظهارکرد: پس از بررسی های به عمل آمده و بر اساس تقاضاهای ارائه شده، ۲۶۵ اثر که مطابق آیین نامه جشنواره فیلم فجر و ضوابط سازمان سینمایی بودند توسط هیات های انتخاب درحال بازبینی هستند.

وی تاکید کرد: بدیهی است چنانچه نسخه کامل این آثار در موعد مقرر به دبیرخانه ارائه شود توسط هیات انتخاب مورد بازبینی قرار خواهد گرفت. در مرحله بازبینی، نسخه راف کات بدون میکس و موسیقی نیز پذیرفته می شود.

مدیر دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر یادآور شد: در بخش سودای سیمرغ ۷۷ فیلم، نگاه نو ۳۰ فیلم، هنر و تجربه ۶۸ فیلم و در بخش مستند ۹۰ فیلم مطابق آیین نامه جشنواره هستند و بازبینی خواهند شد.

سیمونیان تصریح کرد: فیلم هایی که در سال های گذشته توسط هیات انتخاب بازبینی شده و پذیرفته نشده اند و یا فاقد پروانه ساخت و نمایش یا هرگونه منافات با مقررات و ضوابط سازمان سینمایی هستند از سوی دبیرخانه به هیات انتخاب ارائه نخواهند شد.

سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ بهمن به دبیری محمد حیدری برگزار می شود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها