تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۴:۳۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 75060

سینماسینما، علی پاکزاد – امید نعمتی خواننده گروه «پالت» گفت: «سینمای شهرام مکری را می پسندم. «ماهی و گربه» و «هجوم» از فیلمهایی اند که به آنها علاقه زیادی دارم. بسیاری می گویند فیلم «هجوم» به اندازه «ماهی و گربه» جذاب نبود، اما نظر من کاملا برعکس است. این نظر درباره آقای فرهادی و «درباره الی» هم صدق می کند. به نظر من «درباره الی» بهترین فیلم آقای فرهادی بوده است.»

به گزارش سینماسینما، امید نعمتی یکی از آهنگسازن و خواننده هایی است که در موسیقی تلفیقی تبحر خاصی دارد. او و گروه «پالت» در سینما، تئاتر و تلویزیون هم فعالیت می کنند. این گروه اخیرا با سروش صحت در سریال «لیسانسه ها» همکاری داشته اند.

امید نعمتی خواننده سریال «لیسانسه ها» درباره تاثیر سینما بر موسیقی گفت: «همه ما می دانیم که تاثیر سینما بر موسیقی و همین طور تاثیر موسیقی بر سینما فوق العاده است. این نکته ای است که طی سال های اخیر بیش از قبل هم شده است. این دو حوزه در طول تاریخ تاثیر بسزایی بر هم داشته اند. شما می بینید در کنسرت راجر واترز همان اندازه که موسیقی وجود دارد سینما هم حضور دارد. خودم در رشته نقاشی تحصیل کرده ام. اما سینما و موسیقی برای من جایگاه ویژه ای داشته است.»

او ادامه داد: «اولین همکاری ما در گروه «پالت» با هومن سیدی در یک تئاتر بود. بعد هم تجربه شیرینی را در کنار شهرام مکری در فیلم «ماهی و گربه» داشتیم. اکنون نیز در تلویزیون و در کنار سروش صحت در حال فعالیت هستیم و تجربه سریال «لیسانسه ها» نیز در نوع خود قابل توجه بوده است. فکر می کردم مخاطبان از اینکه در تلویزیون حضور پیدا کرده ایم زیاد خشنود نباشند و مخاطبان تلویزیون موسیقی ما را نپسندد. اما این گونه نبود و مخاطبان تلویزیون نیز با موسیقی ما ارتباط برقرار کردند.»

خواننده گروه «پالت» درباره معرفی این گروه در تلویزیون گفت: «به هر حال باید بپذیریم تلویزیون مخاطبان زیادی دارد و بسیاری از کسانی که موسیقی ما را تا امروز نمی شناختند از طریق تلویزیون با آن آشنا شدند. قصد داشتیم مخاطب تلویزیون نیز با ما ارتباط برقرار کند که خوشبختانه این اتفاق نیز رخ داد. همیشه سعی کرده ایم موسیقی خودمان را بسازیم. قطعا سبک و نوع موسیقی که ارائه می دهیم تغییر نمی کند. اما همواره به مخاطبان احترام می گذاریم. مردم ما بسیار باهوش هستند و قطعا از ایده های آنها استفاده خواهیم کرد.»

امید نعمتی درباره علاقه اش به سینما گفت: «به عنوان یک مخاطب عام که سینما را خیلی دوست دارد به آن توجه می کنم. سینمای شهرام مکری را می پسندم. «ماهی و گربه» و «هجوم» از فیلمهایی اند که به آنها علاقه زیادی دارم. بسیاری می گویند فیلم «هجوم» به اندازه «ماهی و گربه» جذاب نبود اما نظر من کاملا بر عکس است. این نظر درباره آقای فرهادی و «درباره الی» هم صدق می کند. به نظر من «درباره الی» بهترین فیلم آقای فرهادی بوده است. سینمای اصغر فرهادی را خیلی دوست دارم. فیلم «بزم رزم» هم یکی از آن فیلمهای مورد علاقه من است. دانشجو که بودم و فیلمی که خاطره زیادی از آن دارم «شب های روشن» بود.»

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها