تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 77458

سینماسینما، علی پاکزاد – غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: «قراردادی مبنی بر اینکه فیلم خاصی در عید نوروز اکران شود در شورای صنفی ثبت نشده است.»

به گزارش سینماسینما، اخیرا خبرهایی مبنی بر اکران فیلم «پشت ابرها» ساخته مجید مجیدی و فیلم «به وقت شام» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا برای عید نوروز در فضای رسانه‌ای منتشر شده است.  خبری که از سوی سخنگوی شورای صنفی نمایش تکذیب شده است.

فرجی درباره اکران فیلم‌های عید نوروز گفت: «خبرهایی درباره اکران فیلم‌هایی در عید نوروز به گوش می‌رسد که فکر نمی‌کنم درست باشد. به این دلیل که قرارداد فیلم آقای مجید مجیدی اصلا در شورای صنفی نمایش ثبت نشده است که بتواند در عید نوروز اکران شود. فیلم آقای حاتمی‌کیا نیز همین شرایط را دارد. یعنی ما برای عید نوروز هیچ قراردادی را منعقد نکرده‌ایم که بخواهیم خبری از اکران فیلمی بدهیم.»

او گفت: «به خبرها کاری ندارم . قراردادی  مبنی بر اینکه فیلمی در عیدنوروز اکران شود در شورا ثبت نشده است. هیچ فیلمی برای عید نوروز مجوز اکران نگرفته است. شورای صنفی نمایش باید برای سال ۹۷ برنامه‌ریزی کند و بعد از آن می‌توانیم بگوییم که چه فیلم‌هایی اکران خواهد شد.»

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها