تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۷:۳۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 83940

سینماسینما،علی پاکزاد- کیومرث پور احمد کارگردان مطرح سینما گفت:« متاسفانه فیلمنامه من و فیلمی که قصد ساخت آن را دارم به نظر دوستان عبور از خط قرمز است و دوست ندارند که من چنین فیلمی بسازم که البته خودم هم دلیل این مخالفت را نمی دانم. شورای پروانه ساخت برای بار دوم هم با ساخت فیلم جدیدم مخالفت کردند. برای من دیگر فیلم ساختن مهم نیست بلکه مایلم فیلمی که دلم می خواهد را بسازم.»

به گزارش سینماسینما، کیومرث پور احمد چند سالی است که فیلم نمی سازد و غیبت او در حوزه سینما برای بسیاری سئوال ایجاد کرده است. اما پور احمد از ساخت فیلم جدیدی صحبت می کند که شورای پروانه ساخت با آن مخالفت کرده است. اما پور احمد با این تصمیم موافقت نخواهد کرد و سعی دارد به هر نحوی شده فیلم جدیدش را بسازد.

کیومرث پوراحمد کارگردان سینما درباره وضعیت این روزهای سینما گفت:« یکی از کمبودهای اصلی امروز سینمای ما نبود آثار تاثیر گذار است. البته کارگردانان جوانی هستند که آثار خوبی را خلق می کنند که حضور و به وجود آمدن چنین آثاری ملزم به حضور مداوم آنها است. البته هستند جوانانی که فیلم های مبتذل می سازند و ادعا می کنند که آثار تاثیر گذاری را ارائه می دهند. اکنون با فقر ژانر روبرو هستیم و متاسفانه برای مسئولان سینما این موضوع مهم نیست و به آن توجه نمی کنند.»

او ادامه داد:«به حدی امروز سینمای ما بیمار است که تغییرات مثبت در آن به نوعی غیر ممکن است. تا زمانی که نوع تفکر مدیران سینما این گونه باشد نباید به تغییر امیدوار باشیم. اما به هر حال ما سالی دو یا سه فیلم را مشاهده می کنیم که قابل قبول است که این روند فاجعه است.»

پور احمد درباره ساخت فیلم جدیدش گفت« متاسفانه فیلمنامه من و فیلمی که قصد ساخت آن را دارم به نظر دوستان عبور از خط قرمز است و دوست ندارند که من چنین فیلمی بسازم که البته خودم هم دلیل آن را نمی دانم. شورای پروانه ساخت برای بار دوم هم با ساخت فیلم من مخالفت کرد. برای من دیگر فیلم ساختن مهم نیست بلکه مایلم فیلمی که دلم می خواهد را بسازم. البته در سالهای اخیر فیلم های که ساخته ام الویتم نبوده است اما امروز فقط الویت هایم برایم مهم است. »

کیومرث پور احمد درباره ساخت فیلم در سال ۹۷ گفت:«نکته مهم این است که من ناامید نمی شوم. اگر شورای پروانه ساخت باز هم با من مخالفت کند کوتاه نخواهم آمد. امیدوارم که اجازه دهند فیلمم را بسازم.»

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها