علی پروین: ما به صداوسیما باختیم

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:‌ ما به صداوسیما باختیم چرا که در این مدت خیلی تیم ژاپن را بزرگ کردند و این موضوع باعث شد تا بازیکنان تیم ملی با استرس بازی کنند.

به گزارش سینماسینما ،علی پروین در خصوص باخت تیم ملی مقابل تیم ژاپن و حذف از جام ملت‌های آسیا گفت: ما امروز فقط به صداوسیما باختیم. بازیکن در این شرایط چطور می‌تواند خودش را کنترل کند وقتی از چهارشنبه هفته قبل تا امروز در همه شبکه‌های تلویزیونی در خصوص این بازی صحبت می‌شد.

وی ادامه داد: مجری تلویزیون می‌گوید بازیکنان الان ما را می‌بینند و آنقدر این بازی را بزرگ کردند که بازیکنان امروز نصف توان‌شان را هم نداشتند. هر شبکه‌ای که می‌دیدیم کارشناسان و مجریان زیادی در خصوص تیم ملی صحبت می‌کردند اما آیا زمان ما هم این همه بازی‌های تیم ملی پخش می‌شد؟ این بازی را آنقدر حساس کرده بودند که بازیکنان نصف توان‌شان را هم نگذاشتند. آنها حتی نمی‌توانستند از استرس زیاد راه بروند. هر روز ارتباط تلویزیونی با دبی، تهران و همه جای دنیا برقرار می‌شد و صدها کارشناس و گزارشگر در این باره حرف می‌زدند. من می‌دانم که بازیکنان تیم ملی در این مدت چقدر سختی کشیدند و با اخلاق کی‌روش کنار آمدند و می‌دانم که چه چیزهایی تحمل کردند.سرمربی اسبق تیم ملی در مورد اینکه آیا تفاوت فوتبال ایران و ژاپن ۳ گل بوده یا نه، گفت: این ژاپن نصف ژاپن همیشگی هم نبود آنها چندین بازیکن خودشان را نیاورده بوده بودند و ما اگر یک سوم خودمان هم بودیم این تیم را می‌بردیم اما از بس این تیم را تلویزیون بزرگ کرده بود بازیکنان استرش داشتند.

وی افزود: من هم مثل همه ایرانی‌ها از این نتیجه ناراحت هستم چون نتوانستیم حسرت ۴۰ و چند ساله را از بین ببریم اما به بازیکنان تیم ملی خسته نباشید می‌گویم و آنها باید از الان خودشان را آماده جام ملت‌ها و جام جهانی بعدی کنند.

فارس

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 104680 و در روز دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۷:۲۱
2024 copyright.