سوپراستارهایی که از صفر شروع کردند و ثروتمند شدند

بازیگران بسیار زیادی در دنیای سینما وجود دارند که کار خود را از صفر شروع کرده اند ولی هم اکنون از مشهورترین و ثروتمندان آمریکایی هستند.

به گزارش سینماسینما، تعداد بسیار زیادی از بازیگران هالیوودی آینده خود را از هیچ ساخته اند و تنها از استعداد خود کمک گرفته اند و سال‌های زیادی را در سختی گذرانده اند. بیشتر این بازیگران در خانواده‌های معمولی زندگی کرده اند، اما بعضی نیز هستند که در فقر مطلق بزرگ شده اند، تا حدی که وعده غذایی مشخصی نداشتند و مجبور بودند در ماشین و یا حتی در خیابان بخوابند، اما هم اکنون در اوضاع بسیار مناسبی هستند و در نوع خود جزو بهترین‌ها محسوب میشوند.

لئوناردو دی‌کاپریو
وقتی که دی کاپریو یک سال داشت پدر و مادر وی از هم جدا شدند و او با مادرش زندگی می کرد که مجبور بود برای تامین مخارج زندگی چند شغل داشته باشد، اما باز هم از پس آن بر نمی‌آمد و وضع مالی بدی داشتند. دی کاپریو هم اکنون از پر افتخارترین بازیگران جهان است و تنها برای نقش خود در فیلم «تایتانیک» ۲.۵ میلیون دلار دستمز دریافت کرد.

دنیل کریگ
همه این بازیگر را به خاطر مرتب بودن لباس هایش و همیشه شیک پوش بودنش در فیلم جیمز باند می شناسند و این باور برایشان سخت است که بدانند او تا مدتی در انگلیس بی خانمان بود. او در زمانی که در حال تدریس در مدرسه «گیلدهال» بود همزمان هم به عنوان پیشخدمت کار می کرد و او نیز شب‌ها بی خانمان بود و روی صندلی پارک شبش را صبح می کرد. گفته میشود سرمایه کنونی این بازیگر حدود ۱۰۰ میلیون دلار است!

باب بیلی تورنتون
تورنتون که در کارنامه وی جایزه گلدن گلوب نیز دیده می شود ، زمانی که کودک بود او و خانواده اش در محلی زندگی می کردند که از ساده‌ترین امکانات اولیه مثل برق و حتی آب اشامیدنی محروم بودند، بعد از مرگ پدرش نیز اوضاع ان‌ها از قبل نیز وخیم‌تر شد، اما او به بازیگری روی آورد و هم اکنون از بازیگران مشهور هالیوودی محصوب میشود.

سیلوستر استالونه
بازیگر فیلم‌های معرف راکی و رمبو نیز که در ایران همه اورا به خاطر فیلم‌های اکشن او می شناسند نیز در گذشته دوران سختی را گذرانده است. او به دلیل شرایط نامناسب مالی از خانه اش که در نیویورک بود بیرون انداخته شد و مجبور بود تا مدت‌ها در اتوبوس بخوابد، فیلمسازی و بازیگری نیز استالونه را نجات داد و او با فیلم «راکی» که تنها ۱ میلیون هزینه داشت توانست ۲۰۰ میلیون دلار درآمد کسب کند.

جیم کری
کمدین موفق و معروف آمریکایی نیز به دلیل شرایط نامساعد خانواده اش تا مدت‌ها بعد از مدرسه در یک کارخانه کار می کرد و بعد از مهاجرت، هر پنج نفر خانواده جیم کری به دلیل نداشتن مکان مناسب تا مدت‌ها در اتومبیل خانوادگی خود، که یک ون بود، زندگی می کردند. بعد از مدت‌ها جیم کری به عنوان کمدین در هالیوود شناخته شد و به بازیگر ثروتمندی تبدیل شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 109786 و در روز جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۴:۳۳
2024 copyright.