فیلم جدید برد پیت باز هم از تقویم اکران سینماها حذف شد

«اد آسترا» فیلم جدیدی که برد پیت در آن نقش اصلی را ایفا کرده از فهرست فیلم‌هایی که در تاریخ ۲۴ ماه می اکران می‌شوند، حذف شد.

به گزارش سینماسینما به نقل از ورایتی، فیلم «اد آسترا» که فیلمی علمی تخیلی و ماجراجویی است و قرار بود ۲۴ ماهمی راهی سینماها شود، در این تاریخ به نمایش درنمی‌آید.

کمپانی فاکس ابتدا تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ را برای نمایش این فیلم انتخاب کرده بود اما بعد اواخر ۲۰۱۸ را انتخاب کرد تا کمی زودتر فیلم روی پرده برود و سرانجام آن را ۴ ماه عقب انداخت و به تعطیلات «روز یادبود» و روز ۲۴ ماه می منتقل کرد.

دیزنی قراردادی با کمپانی فاکس قرن بیستم در ماه مارس برای توزیع منعقد کرد و از آن زمان تاکنون هیچ کاری برای حمایت و معرفی فیلم نکرده است. این در حالی است که اگر فیلم در تاریخ تعیین شده به نمایش درآید با فیلم «علاء‌الدین» دیزنی هم‌زمان خواهد بود.

انتظار می‌رود برد پیت برای اولین نمایش فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» کوئنتین تارانتینو در جشنواره فیلم کن حضور یابد. او در این فیلم در کنار لئوناردو دی کاپریو بازی کرده است و فیلم قرار است ۲۱ ماه می هم‌زمان با بیست و پنجمین سال نمایش «داستان عامه‌پسند» روی پرده برود.

در هر حال دیزنی هیچ اطلاعی درباره توزیع «اد آسترا» نداده است. اما ماه پیش کاتلین تاف مسئول توزیع این کمپانی گفته بود ممکن است در زمان اکران بعضی فیلم‌ها تغییراتی بدهد.

«اد آسترا» به کارگردانی جیمز گری ساخته شد و فیلمنامه فیلم را هم خود وی با همکاری‌ تن گراس نوشته است. این فیلم قرار است در چین هم نمایش داده شود.

تامی لی جونز، روث نگا، جیمی کندی و دونالد ساترلند بازیگران فیلم هستند. پیت در این فیلم در نقش فضانوردی بازی می‌کند که در کهکشان راه‌شیری سفر می‌کند تا پدر گمشده‌اش را پیدا کند. پدر او دانشمندی خطرناک است که جونز نقشش را بازی کرده است.

پیت از تولیدکنندگان این فیلم در کمپانی «پلن بی» بوده است و در این راه جیمز گری نیز با وی همکاری کرده است.

گری فیلمبرداری این فیلم را سال ۲۰۱۷ شروع کرد و گفت فیلم یادآور رمان «قلب تاریکی» جوزف کنراد است. وی کارگردان فیلم‌هایی چون «شهر گمشده زد»، «اودیسه کوچک»، «ما مالک شب هستیم»، «دو عاشق» و «مهاجر» بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 111626 و در روز شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۸:۵۵
2024 copyright.