سئانس فوق‌العاده برای «لانتوری»، «ابد و یک روز» و «بادیگارد»

جشنواره فیلم فجرفیلم های سینمایی «ابد و یک روز»، «خشم و هیاهو»، «لانتوری» و «بادیگارد» در پنجمین شب جشنواره به سانس فوق العاده رسید.

به گزارش سینماسینما، محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر، درباره سانس های فوق العاده ای که برای فیلم های حاضر در جشنواره در روز جمعه ۱۶ بهمن ماه در نظر گرفته شده، گفت: به دلیل استقبال مردم از فیلم «ابد و یک روز»، ساعت ۲۴ در سینما آزادی سانس فوق العاده ای از این اثر اکران می شود.

او ادامه داد: همچنین فیلم سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در سالن شهر فرنگ ساعت ۲۴:۳۰ در سانس فوق العاده اکران می شود.

فرجی همچنین گفت: در سینما شهر هنر نیز در سانس فوق العاده و ساعت ۲۴:۱۵ فیلم «خشم و هیاهو» به کارگردانی هومن سیدی را اکران می کند. فیلم سینمایی «لانتوری» به کارگردانی رضا درمیشیان نیز در سالن شهر هفتم ساعت ۲۴:۳۰ روی پرده سینما می رود.

مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر از سانس فوق العاده در سینما پردیس کیان خبر داد و گفت: در طول برگزاری جشنواره سی و چهارم برای اولین بار در پردیس سینمایی کیان یک سانس فوق العاده در ساعت ۲۴ برای فیلم سینمایی «ابد و یک روز» در نظر گرفته شد.

همچنین در سومین روز از سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، استقبال از فیلم های «لانتوری»  ساخته رضا درمیشیان و «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا به حدی بود که منجر به سئانس فوق العاده در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد شد.

به این ترتیب فیلم «بادیگارد» ابراهیم حاتمی کیا با بازی پرویز پرستویی، مریلا زارعی، بابک حمیدیان، امیر آقایی، فرهاد قائمیان، دکتر محمود عزیزی و … سه سئانس در پردیس سینمایی چارسو روی پرده رفت و در هر سئانس مخاطبان علاوه بر صندلی ها، از روی پله ها به تماشای این فیلم نشستند.

فیلم «لانتوری» رضا درمیشیان با بازی نوید محمدزاده، باران کوثری، بهرام افشاری، مریم پالیزبان، بهناز جعفری و … نیز دو سئانس در این پردیس به نمایش درآمد و این در حالی بود که مخاطبان بسیاری موفق به تهیه بلیت این فیلم نشدند.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 11531 و در روز شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۵:۰۴
2024 copyright.