حاتمی کیا و کارگردان ابد ویک روز به تماشای فیلم میرکریمی نشستند

۱۵

فیلم دختر آخرین ساخته سید رضا میر کریمی که تازه امروز برای نمایش در سینماهای جشنواره فیلم فجر آماده شده است در اولین نمایش خود با استقبال بی سابقه ای مواجه شدو در همان نمایش اول خود دو سانس فوق العاده کشیده شد.

به گزارش سینما سینما،هیچ کدام از ساخته های قبلی رضا میر کریمی از یه حبه قند گرفته تافیلم امروز و حتی خیلی دور خیلی نزدیک با چنین استقبالی در جشنواره مواجه نشده بودند .

فیلم دختر شنبه شب در پردیس کوروش دو سانس فوق العاده خواهد داشت .
اولین نمایش فیلم دختر ،امشب یعنی شنبه شب در پردیس سینمایی کوروش و در ساعت ۲۰بود .ابراهیم حاتمی کیا ،سعید روستایی ،مریلا زارعی و فرهاد اصلانی در اولین نمایش فیلم دختر در پردیس کوروش حضور داشتند.

فرهاد اصلانی، مریلا زارعی و ماهور الوند در «دختر» بازی می‌کنند.

داستان «دختر» هم از این قرار است: «آقای عزیزی که سرپرست بخش تعمیرات و نگهداری پالایشگاه آبادان است برای مراسم خواستگاری دخترش آماده می‌شود و ستاره دختر دیگرش در همان روز قصد سفر به تهران برای شرکت در جشن خداحافظی یکی از دوستان هم‌دانشگاهی‌اش را دارد. پدرش به دلایلی به این سفر مشکوک است و این آغاز ماجراست…»

تهیه کننده و کارگردان رضا میر کریمی ،مدیر فیلمبرداری حمید خضوعی ابیانه ،فیلمنامه: مهران  کاشانی ،.مدیر هنری سید محسن شاه ابراهیمی،  طراح لباس: منصوره یزدانجو ،مجری طرح و برنامه ریز: جلیل شعبانی ،مدیر تولید: محمد صادق میرکریمی.طراح گریم: سودابه خسروی.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 11684 و در روز یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۴:۱۰
2024 copyright.