بن افلک و مت دیمون در «آخرین دوئل» همبازی می شوند

زوج فیلم سینمایی «ویل هانتیگ خوب» در فیلم سینمایی «آخرین دوئل» دوباره با هم همکاری می‌کنند.به گزارش سینماسینما به نقل از هالیوود ریپورتر، ریدلی اسکات به عنوان کارگردان فیلم سینمایی «آخرین دوئل» انتخاب شد و بازیگران اصلی او نیز بن افلک و مت دیمون هستند که پیش از این در فیلم سینمایی «ویل هانتیگ خوب»، زوج سینمایی یکدیگر بوده اند. این فیلم در مورد دوئل مبارزان فرانسوی در قرن چهاردهم میلادی است.

نیکول هولوفسنر فیلمنامه این پروژه را از روی کتاب اریک جاگر به نام «آخرین دوئل: داستان واقعی یک جرم، رسوایی و آزمایش با مبارزه در قرون وسطای فرانسه» است که داستان واقعی یک انتقام را روایت می‌کند. دیمون و افلک در نگارش فیلمنامه به هولفسنر کمک خواهند کرد. بن افلک و مت دیمون با کمپانی خود به نام پیرل استریت کمک تهیه کننده این فیلم نیز هستند.

آخرین دوئل همکاری این دو بازیگر را تکرار خواهد کرد که پیش از این در فیلم ویل هانتینگ خوب محصول ۱۹۹۷ همکاری کرده بودند و رابین ویلیامز نیز در آن ایفای نقش می‌کرد. این فیلم دو جایزه اسکار را در هفتادمین دوره این جشنواره تصاحب کرد.

ریدلی اسکات آخرین بار با فیلم سینمایی «مریخی» کارگردان مت دیمون بود. همچنین دیمون با نام مک کارتی، کارگردان فیلم «افشاگر»، در فیلمی سینمایی با عنوان «استیل واتر» همکاری می‌کند. این فیلم نیز داستان شخصی است که دخترش به یک قتل متهم شده، اما اصرار دارد که او مرتکب این جرم نشده است.

دیمون به همراه کریستین بیل در فیلم سینمایی کمپانی فاکس به نام «فورد در برابر فراری» ایفای نقش کرده بود که در تاریخ ۱۵ نوامبر (۲۴ آبان) اکران می‌شود. بن افلک هم در فیلم سینمایی کمپانی یونیورسال به نام «من هنوز زنده هستم» ایفای نقش می‌کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 117387 و در روز سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۲:۰۴
2024 copyright.