آنجلینا جولی با «سردسته اهریمنان» به صدر فروش هفتگی می‌آید

فیلم «جوکر» پس از دو هفته صدر نشینی و شکستن رکورد‌های مختلف، در این هفته صدر را به فیلم «مالیفیسنت: سردسته اهریمنان» واگذار می‌کند.

به گزارش سینماسینما به نقل از ورایتی، با پیش‌بینی‌ گیشه هفته آتی هالیوود آنجلینا جولی با فیلم جدیدش به نام «مالیفیسنت: سر دسته اهریمنان» بالاتر از «جوکر» خواکین فینیکس قرار خواهد گرفت.

این فیلم افتتاحیه ۴۵ میلیون دلاری خواهد داشت و این در حالی است که «سرزمین زامبی: ضربه نهایی» با حدود ۲۰ میلیون دلار برای رسیدن به جایگاه دوم با جوکر رقابت می‌کند.

«مالیفیسنت: سردسته اهریمنان» داستانی با تم جادوگری از «زیبای خفته» است که قسمت گذشته آن با همین نام در سال ۲۰۱۴ در حدود ۷۰ میلیون دلار فروش کرد. «مالیفیسنت ۱» نیز در همان سال منتشر شده بود و با فروش ۷۵۰ میلیون دلاری از بودجه ۱۸۰ میلیون دلاری، یک موفقیت بزرگ را رقم زد. «سردسته اهریمنان» در ۳۷۰۰ سینما اکران می‌شود.

این فیلم همچنین در گیشه اصلی جهان از جمله فرانسه، اسکاندیناوی و فیلیپین به نمایش در می‌آید. دیزنی این فیلم را در لندن، مسکو، رم و علاوه بر آن در هالیوود (۳۰ سپتامبر) نمایش داده است.

جوکر روز دوشنبه در یازدهمین روز اکرانش از مرز ۲۰۰ میلیون دلار گذشت و پس از دو هفته صدر نشینی گفته می‌شود، با ۲۰ یا ۳۰ میلیون دلار صدر را واگذار کند. همین مقدار فروش، در حدود ۲۵ میلیون دلار برای فیلم سینمایی جدید سونی به نام «سرزمین زامبی:ضربه دوم» پیش بینی شده که پس از یک دهه از نمایش نخستین قسمتش به سینما آمده است. سونی ۴۲ میلیون دلار برای ساخت این فیلم خرج کرده است. فیلم دیگری که در این هفته اکران می‌شود «خرگوش جوجو» است که روایتی کمدی از دنیای نازی‌ها با حضور شخصیت هیتلر است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 123536 و در روز چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹:۵۱
2024 copyright.