بررسی سیاست های کلان حوزه سلامت در رادیو

برنامه چشم انداز با حضور مجری کارشناس لیلا علوی پیگیر مطالبات مردم در حوزه اجرایی شدن قوانین و سییاست های کلان کشوری در حوزه سلامت است.
به گزارش سینماسینما ، سهیلا باقری، تهیه کننده برنامه چشم انداز در این باره توضیح داد: این برنامه چشم اندازی از دریچه سلامت به آینده است که با هدف بررسی سیاست های کلان حوزه سلامت، قوانین و تصمیم گیری های کلان در حوزه بهداشت و درمان از گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت تهیه و روانه آنتن می شود.
او ادامه داد: موضوعات مطرح شده در این برنامه بخشی از دغدغه های رادیو سلامت در سیاست گذاری سطح کلان مسئولان در همه ابعاد سلامت، محیط زیست، اقتصاد سلامت و … است. در این برنامه میزبان نمایندگان مجلس شورای اسلامی و سایر دست اندرکاران و تصمیم گیران در سطوح بالای مدیریتی در حوزه بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور خواهیم بود تا پاسخگوی این دغدغه ها بوده و چشم اندازی روشن از آینده به شنوندگان ارائه دهند.
این تهیه کننده تاکیدکرد: مجری کارشناس این برنامه لیلا علوی است. این برنامه روزهای دوشنبه ساعت ۲۰ از رادیو سلامت پخش می شود. همچنین مخاطبان برنامه در فضای مجازی هم گزیده هایی از برنامه را می توانند ببینند و بشنوند. در مجموع ما در این برنامه پیگیر نحوه اجرایی شدن قوانین و سیاست های کلان کشوری در حوزه سلامت هستیم.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 155464 و در روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۹:۳۳
2022 copyright.