اکران مستند پشت‌ صحنه‌ «شبی‌ که‌ ماه‌ کامل شد»

شبی‌ که‌ ماه‌ کامل شدفیلم مستند «ماه در تکه آینه» در سینماهای هنروتجربه به روی پرده خواهد رفت.

به گزارش سینماسینما، «ماه در تکه آینه» عنوان مستند پشت‌صحنه‌ی فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» است که از جمعه ۷ خرداد ماه  در سینماهای هنر و تجربه اکران خواهد شد.

الهام حسامی کارگردان مستند «ماه در تکه‌آینه »با همراهی نرگس آبیار، الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، شبنم مقدمی، پدرام شریفی، امین میری، آرمین رحیمیان و بانیپال شومون، به چگونگی ساخته شدن فیلم «شبی که ماه کامل شد» از شکل‌گیری ایده تا پایان فیلمبرداری و بازتاب‌های جهانی آن پرداخته است.

همچنین در این فیلم با شخصیت‌های واقعی خانواده‌ی فائزه منصوری گفت‌وگو شده است.

«ماه در تکه‌آینه» دومین همکاری الهام حسامی با نرگس آبیار است؛ او پیشتر مستند پشت‌صحنه‌ی فیلم‌ سینمایی «نفس» را با عنوان «هم‌نفسان» ساخته است. حسامی علاوه بر این آثار، تصویربرداری و ساخت چهار مستند پشت صحنه از فیلم ها و سریال های ایرانی و ساخت بیش از ده مستند را در کارنامه‌ی خود دارد.

فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال ۹۸ بود که در سی‌وهفتمین جشنواره‌ی فیلم فجر نیز موفق به دریافت ۶ سیمرغ بلورین از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی شده است.

عوامل فیلم مستند «ماه در آینه » عبارتند از : کارگردان:الهام حسامی، تدوین: شهروز توکل، صداگذار: عرفان یزدی، موسیقی: محمد بختیاری، تصویربرداران: مهدی آزادی‌  و طاها آبیار، تصویربردار پشت صحنه: الهام حسامی، صدابردار: عبدالله حیدری، مشاور رسانه‌ای: مهسا همتی، اصلاح رنگ و نور : مرکز گسترش فناوری سینمایی مجد، تهیه شده در هفت هنر ماندگار.

منبع: ایسنا

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 156183 و در روز شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۷:۲۶
2024 copyright.