آنجلینا جولی: همکاری برد با کسی که به من تعرض کرد برایم سخت بود

آنجلینا جولی که پیش تر همکاری اش با هاروی واینستین را یک «تجربه بد» خوانده بود، حالا در مصاحبه تازه اش به این تجربه برچسب «تعرض» زد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از ورایتی، آنجلینا جولی ستاره مشهور هالیوود در مصاحبه جدید در مورد تجربه کار با هاروی واینستین متهم به تجاوز جنسی بیشتر صحبت کرد. او گفت برای جلوگیری از همکاری با واینستین نقشش در فیلم «هوانورد» ساخته مارتین اسکورسیزی را رد کرد.

جولی در مصاحبه با گاردین به حضورش در فیلم «بازی در قلب» محصول ۱۹۹۸ در سن ۲۱ سالگی به تهیه کنندگی واینستین اشاره کرد و گفت: وقتی خودتان را از اتاق بیرون کشیدید، شما فکر می کنید، او تلاشش را کرده اما کاری نکرده است اما حقیقت این است که تلاش کردن و تجربه تلاشِ او یک تعرض است.

جولی پیشتر همکاری اش با واینستین را یک «تجربه بد» خوانده بود و حالا به آن برچسب «تعرض» زده است.

بازیگر برنده جایزه اسکار همینطور گفت: در آن زمان به شوهر سابقم گفتم اجازه ندهید دخترها با این مرد (هاروی واینستین) تنها شوند.

همسر سابق برد پیت درباره رد کردن نقشش در فیلم «هوانورد» اسکورسیزی نیز گفت: از من خواسته شد در فیلم «هوانورد» ایفای نقش کنم. من به آنها «نه» گفتم چون واینستین در آن فیلم نقش داشت و نمی خواستم با او در ارتباط باشم.

جولی تاکید کرد: دیگر هرگز بعد از آن فیلم در هیچ کاری با واینستین همکاری نکردم و وقتی برد (پیت) با او همکاری کرد برای من سخت و دشوار بود.

منبع: صبا

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 160901 و در روز یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۰:۳۷
2021 copyright.