یاسر شاه پیری مدیرکل حوزه ریاست و مشاور اجرایی سازمان سینمایی شد

با حکم محمد خزاعی معاون وزیر ارشاد و رئیس سازمان سینمایی کشور یاسر شاه پیری به سمت مدیرکل حوزه ریاست و مشاور اجرایی سازمان سینمایی منصوب شد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی؛ متن این حکم به این شرح است:

جناب آقای یاسر شاه پیری، نظر به تعهد، توانمندی و تجربه، جنابعالی به موجب این حکم به سمت «مدیرکل حوزه ریاست و مشاور اجرایی» منصوب می‌شوید.

راهبری کلیه فعالیت ها و محصولات سازمان، برنامه ریزی اجرایی به منظور تدوین، تصویب و نظارت بر اجرای فعالیت ها و همکاری و تعامل سازنده با کلیه معاونت ها، ادارات کل و دفاتر مهم ترین وظایف شما در راستای تحقق برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمانی تعریف می شود.

امید است با عنایت و لطف خداوند منان در سایه همدلی، هم‌افزایی و همراهی مدیران و کارکنان این سازمان و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

محمد خزاعی

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی

یاسر شاه پیری متولد ۱۳۶۰ و کارشناس ارشد فلسفه دین است که پیش از این، مجری طرح و جانشین تهیه فیلم های سینمایی ابلق و شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار و مشاور فیلم سینمایی مصادره به کارگردانی مهران احمدی و چند پروژه سینمایی دیگر بوده است. وی همچنین، علاوه بر تهیه و تولید بیش از ۱۵ مستند در موضوعات اجتماعی، فرهنگی و بیش از ۸۰ فیلم کوتاه ۱۰۰ ثانیه ای، کلیپ، تیزر و نماهنگ، معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان، معاون ارتباطات مرکز رسانه قوه قضائیه کشور و مسئولیت های مختلفی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی، نیز داشته است.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 164046 و در روز سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۲:۳۰
2024 copyright.