مقایسه خدمات رومینگ همراه اول با اپراتورهای عربستان/ حجاج حتما سیمکارت ایرانی ببرند

همراه اول تعرفه‌ها و بسته‌های ویژه‌‌ رومینگ بین‌الملل را در ایام حج برای رفاه حال بیشتر و کاهش هزینه‌های ارتباطی زائران در نظر گرفته که با توجه به غالب بودن هزینه «مکالمه حجاج با ایران»، ارزان‌ترین تعرفه در بین تمامی اپراتورهای ایرانی و عربستانی است.

به گزارش سینماسینما، با نزدیک شدن به ایام حج، یکی از دغدغه‌های حجاج، امکان برقراری ارتباط با داخل کشور، با روشی آسان و هزینه‌ای متناسب است. اپراتورها برا ارائه سرویس رومینگ، آسان‌ترین راه را برای برقراری ارتباط شهروندانی که به خارج از کشور سفر می‌کنند، فراهم می‌آورند.

اپراتورهای zain و STC کشور عربستان سعودی نیز در ایام حج سیم‌کارت و بسته‌های ویژه ارتباطی برای حجاج ارائه می‌کند اما به دلیل مشکلات تبدیل به ریال و دیگر هزینه‌های پنهان و پیش بینی نشده، حجاج را با مشکلاتی جهت انتخاب مقرون به صرفه‌ترین و متنوع‌ترین پیشنهادات مواجه می‌کنند.

همراه اول تعرفه‌ها و بسته‌های ویژه‌‌ رومینگ بین‌الملل را در ایام حج برای رفاه حال بیشتر و کاهش هزینه‌های ارتباطی زائران در نظر گرفته که با توجه به غالب بودن هزینه «مکالمه حجاج با ایران»، ارزان ترین تعرفه در بین تمامی اپراتورهای ایرانی و عربستانی است.

نرخ مکالمه با ایران، در اپراتور زین عربستان برای هر دقیقه ۲۸۸۰۰ تومان و اپراتور STC نیز ۲۸۸۰۰ تومان است در حالیکه نرخ مکالمه برای هر دقیقه در اپراتور همراه اول، ۶۰۰۰ تومان است.

قیمت ارسال پیامک به ایران در اپراتور زین ۴۹۵۰ تومان، STC 2250 تومان ولی همراه اول، ۱۵۰۰ تومان محاسبه می‌شود.

نرخ هر مگابایت اینترنت در اپراتور زین، ۴۹۵۰ تومان، اپراتور STC، ۱۸۰۰۰ تومان و همراه ۶۰۰ تومان قیمت‌گذاری شده است.

کمترین قیمت هر مگابایت یا بسته یک تا دو گیگابایتی در اپراتور زین ۳۵۲ تومان، اپراتور STC 177 تومان و در همراه اول ۱۱۷ تومان محاسبه می‌شود.

بسته‌های ارائه شده توسط همراه اول با زمان‌ها و حجم متفاوت عرضه شده است و می‌توان با توجه به نیاز نسبت به خرید بسته ویژه حج اقدام کرد. همچنین اپراتور اول تأکید کرده که روشن کردن گوشی و دریافت پیامک در سرویس رومینگ بین‌الملل هزینه ندارد.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 176694 و در روز شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰:۳۷
2024 copyright.